Rüyada Korsan Görmek

Rüyada Korsan Görmek

Rüyada korsan görmek, kanun dışı işlere bulaşmış ve kişiyi de ayartmaya çalışacak kişilere işarettir. Özellikle yeni tanışılan ve geçmişini saklayan biri tarafından kandırılma tehlikesinin söz konusu olduğuna işaret eden rüya bir ikaz olarak ele alınmalı ve bugünlerde tanışılacak yahut iş yapılacak kimselere karşı uyanık davranılmalıdır. Sonu görülmeyen işlere bulaşmamak gerektiğini ve özellikle iyi niyetini suiistimal etmek için fırsat kollayan düşmanlara karşı kişinin uyanık ve akıllıca davranması gerektiğine de delalet olarak görülmelidir. Korsan gören kişinin çevresinde çok sayıda hileci insan olduğu gibi, yalan sözler havada uçuştuğundan, güven duyulmayan veya çok iyi tanınmayan insanlarla iş yapılmamasını ve girilen ortamlara, gidilen mekanlara da çok dikkat edilmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Korsan Gemisi Görmek

Hisseli bir tapu almak veya veraset konularında kandırılmak, mirastan hak edilen payı alamamak anlamına gelir. Maddi olarak kişinin zarara uğramasına neden olacak bazı olaylar yaşanacağına, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına da yorumlanır. Geliri artan rüya sahibinin çevresinde kıskanılan biri olması neticesinde nazara geleceğini ve kısa süreli rahatsızlıklar, hastalıklar yaşayacağını bildirir. Korsan gemisi bekar kimseler için yanlış aşk peşinde koşmak, kişiye zarar verecek biriyle tanışmak ve baştan yanlış bir evlilik yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Korsan Olduğunu Görmek

Kurnazca bir hareketle işleri yoluna koymaya ve en zor projeleri bile başarıyla atlatmaya delalettir. Özellikle iş alanında kişinin akıllı hamleler yaparak bir anda ibreyi kendi lehine çevirecek olduğuna, herkesin dikkatini çekerek, iş teklifleri alacağına, kıskanılan, bir anda popüler olan biri haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Korsan Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesini veya sevdiği kimseleri hüsrana, hayal kırıklığına uğrattığını düşünmenin ve sürekli olarak geçmişle hesaplaşmaya çalışmanın işaretidir. Kişinin kendisini affedemediği olayları hatırlayıp acı çektiğini, geçmişinden bağımsız hareket edemediği için bugünü de doğru düzgün yaşayamadığını bildirir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Korsan Görmek Benzeri Rüyalar