Rüyada Telve Görmek

Rüyada Telve Görmek

Rüyada telve görmek, kısmet zenginliği içinde yaşanacağına ve özellikle bekar kimseler için kendisine talip olacak çok sayıda insana alamettir. Telve görmek, başa gelen olaylarda her zaman bir hayır aramak ve şerde dahi sızlanmayıp Allah’a şükrederek yaşamayı başarmak anlamına gelir. Kişinin inayete ermiş, irfan sahibi insanlarla beraber olarak kendisini ve maneviyatını geliştirme fırsatı bulacağını da tabir eder. Rüya sahibinin kaderine karşı gelmese de aklın yolunda ilerleyeceğini ve hayatının kontrolünü ele alarak daha iyi bir yaşam sürmek için sürekli çaba göstereceğini de bildirir. Maneviyata aşırı düşkün, ruhsal gelişimi için araştırma yapıp bolca okuyan kişinin çevresi tarafından da alim biri olarak kabul göreceğine delalettir.

Rüyada Telve Yemek

Kahve fincanının dibindeki telveyi yediğini gören kimse, kısmetlerini kaçıracak yanlışlar yapar veya bir davranışı yüzünden yanlış anlaşılır. Hiç düşünmeden söylenen bir söz nedeniyle ya da kişinin sonunu kestirmediği bir olayın içinde bulunarak kendi ismine ve ailesine zarar vereceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır. Telve yemek uğursuzluk ve belaya işarettir.

Rüyada Telve Dökmek

Cezvenin içindeki telveyi dökmek baht açıklığına kavuşmaya, rahata ermeye ve herhangi bir sıkıntı kalmadan güzel bir hayat içinde olmaya alamet eder. Telve dökmek hastalıklardan kurtulmak demektir. Özellikle hamile bayanlar için rahat bir doğum yapmaya, başarılı, sorunsuz çocuklar büyütmeye delalettir. Telve döktüğünü gören erkekler çok iyi bir haberle kutlama yapar, bayanlar için de kısmet işaretidir.

Rüyada Telve Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı kaderci bir yaklaşımın sembolüdür. Kişinin hayatında başına gelen her olayı yalnızca kadere bağlayarak yaşamasının ve kendisinde suç bulmamasının da işaretidir. Her koşulu iradesi dışında gelişmiş olarak gören, yaşamını düzeltmek için hiçbir şey yapmayan ve işlerini sadece Allah’a bırakan kişilerin inançlarını alamet eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Telve Görmek Benzeri Rüyalar