Rüyada Su Deposu Görmek

Rüyada Su Deposu Görmek

Rüyada su deposu görmek, rızkın çok bol olacağına, mahsullerin fazlalaşacağına, çiftçilik yapanların zenginleşeceklerine, fakir olanların bundan sonraki yaşamlarını daha iyi şartlarda geçireceklerine alamettir. Kişinin eli ayağı tutuyorken birikimlerini yapacağını, ailesini geçindirecek kadar bir geliri her zaman sabit tutacağını ve hiçbir sorumluluğundan vazgeçmeyeceğini de bildirir. Su deposu ferahlamak ve rahat bir nefes almak anlamlarına da gelir. Rüya sahibinin hayatındaki kirlilikten arınacağını, dua edip, el açarak Allah’a yalvaracağını ve hak yemeden, her zaman helal lokma isteyerek yaşayacağını, sahip olduklarını ihtiyacı olan başka kişilerle de paylaşacağını tabir eder.

Rüyada Su Deposu Doldurmak

Kazanç kapılarının kişiye sonuna kadar açılmasıyla beraber çok mutlu bir yaşam sürüleceğinin ve ömür boyu, herhangi bir konuda darlık çekilmeyeceğinin alametidir. Su deposu dolduran kişiler günlük hayatlarındaki işleri ertelemez ve yarına bırakmazlar. Çalışkanlığı sayesinde her zaman gözde biri haline gelecek olan rüya sahibinin çalıştığı işten kazanacağı parayı başka şekillerde de değerlendirmesi sonucunda zenginleşeceğini, alım gücünün yükselmesi sayesinde pek çok farklı ülke gezeceğine, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına da tabir edilir.

Rüyada Boş Su Deposu Görmek

Elde kalan son malların da satılacağına, kişinin ticari hayatını zora sokacak işler yapmasından dolayı çok fazla borcun altına gireceğini, ailesinden gelen desteğin de kesilmesi ile paraların suyunu çekeceğini ve varlıklı hayattan fakir bir hayata düşeceğini de bildirir. Boş su deposu miras hakkını alamamak, iflas etmek veya bir anda bozulan işlerin kişiyi zora sokması anlamına da gelir.

Rüyada Su Deposu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin hayalleri ile dalga geçen bir çevrenin varlığına alamettir. Kişiyi hor gören veya başaramayacağını düşünen insanların yarattığı olumsuz psikoloji yüzünden kişinin kendisini kötü hissetmesine ve ihtiyacı olan morale sahip olamadığına, bu yüzden hayallerini gerçekleştirmek için zorlandığına da tabir edilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Su Deposu Görmek Benzeri Rüyalar