Rüyada Hendek Görmek

Rüyada Hendek Görmek

Rüyada hendek görmek, olayların ve görülen rüyanın bütünü ile yorumlanmalıdır. Kişinin hayatında büyük bir engelin karşısına çıkacağına ve bu engeli aşmak için çeşitli yollar deneyeceğine işarettir. Bir sorunun gereğinden fazla uzaması ve bir türlü çözüme kavuşmaması yüzünden kişinin çok fazla zaman kaybetmesine ve aynı zamanda maddi olanaklarını da bu sorunu çözmek için seferber ettiğinden ilerleyen günlerde para sorunları yaşamaya başlayacağını da alamet eder. Düşmanların varlığına, kişiye kurulacak olan bit tuzağa veya kumpasa da işaret eden rüya, akılcı davranmayı ve dikkatli olmayı da öğütler. Aile içinde sürekli konuşulan bir konunun herkesi birbirinden soğutmaya başlayacağını, giderek buz gibi rüzgarlar esmekle birlikte ev içinde huzursuzluğun baş göstereceğini de tabir eder.

Rüyada Hendek Kazmak

İş çevresinde rakipleri ile mücadele etmek için kişinin hazırlayacağı bir projenin büyük ses getireceğini, ihaleye girenlerin kazanacaklarını, düşmanları bozguna uğratarak rahat bir nefes alınacağını işaret eder. İslami olarak bu rüya kişinin nefsine yenik düşmek üzere olduğunu, başkalarının hakkını gasp etmekten ve özellikle istemeden de olsa başkalarına zarar verebileceği davranışlar içine girmekten uzak durması konusunda uyarı olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Hendekten Atladığını Görmek

Tuzağa düşmemek demektir ve özellikle kişiye fenalık yapma niyetinde olan düşmanların oyununa gelmeyecek olan rüya sahibinin, kendisini ve sevdiklerini koruyacak akılcı çözümler bulacağını, karşısına çıkacak sorun ve engelleri çok kolay bir şekilde aşarak yoluna daha güçlü olarak devam edeceğini bildirir. Bir süredir devam eden ve rüya sahibinin hayatı askıya almasına neden olan bir olayın sona ereceğinin müjdesini de verir.

Rüyada Hendek Görmenin Psikolojik Yorumu

Paranoyak bir kimsenin var olan psikolojik sorunu nedeni ile dünyaya aşırı tehlikeli bir yer olarak baktığını ve herkesten şüphe ettiğini, kendisine iyilik etmek isteyen kişilere bile inanmadığını ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Hendek Görmek Benzeri Rüyalar