Rüyada Vişne Suyu Görmek

Rüyada Vişne Suyu Görmek

Rüyada vişne suyu görmek, hayatın en keyifli zamanlarını yaşamak ve bugüne kadar didinerek elde edilen maddi geliri büyük bir keyifle harcamak, kişisel zevkleri tatmin etmek anlamlarına gelir. Hayatın güzel geçeceğini ve ilerleyen dönemlerde de kişinin aynı huzura sahip olacağını, yaşlı kimseler için çocukları ve torunları ile beraber eğlenerek geçirecekleri sıhhatli ve keyifli anları işaret eder. Vişne suyu içtiğini görenlerin sahip oldukları kötü alışkanlıklar son bulur. Kişi kendisine zarar veren her türlü davranıştan vazgeçer ve nefsini kontrol etmeye başlar. Hayırlı işler peşinde koşulacağının, çalışma ve disiplin sayesinde istenilen hayat standardına sahip olunacağının da alametidir. Psikolojik olarak korkular içinde olanların bu durumdan kurtulmak için destek alacaklarını da bildirir.

Rüyada Vişne Suyu İkram Etmek

Rüya sahibi hakkında yanlış kanaatlere sahip olan veya çevreden duyduğu kötü sözlere inanan kimselerin hakikatleri öğreneceklerine işarettir. Kendini her ortamda en doğru şekilde anlatmayı becerecek olan rüya sahibinin hayatını düzene sokacağını, bilgi peşinde koşarak kendisini yenileyeceğini ve özellikle eğitim hayatına önem vererek kendisini alim insanların arasına sokacağını bildirir. İslami olarak kişinin ahiret hayatı için de çalıştığına delalettir.

Rüyada Vişne Suyu Hazırlamak

Rüya sahibinin Allah’ın emirlerine uygun şekilde yaşamak için çaba harcayacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine alamet eder.

Rüyada Vişne Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Uzun zamandır psikolojik açıdan zor günler geçiren, kendisini mutsuz hisseden kimselerin bugünlerde yeni umutlara ve heyecanlara sahip olduğuna, yaşama karşı yeniden filizlenen bu pozitif duygulardan dolayı kendilerini daha iyi hissettiklerine ve umutlandıklarına alamettir. İyi niyetli ve kendisiyle beraber başkalarına karşı da sorumluluk hisseden kimselerin sembolüdür. İyileşme sürecinde olan manevi dünyaya da işaret olarak görülebilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Vişne Suyu Görmek Benzeri Rüyalar