Rüyada Sipariş Görmek

Rüyada Sipariş Görmek

Rüyada sipariş görmek, hazıra konmak veya kestirmeden zengin olma planları yapmak anlamına gelir ve kişinin hiçbir çaba harcamadan rahat ve konforlu yaşamak için yollar aradığının da delaletidir. Tembelliği nedeni ile girdiği işlerde sürekli ikaz edilen ve sık sık iş değiştirmek zorunda kalan kişilerin bir müddet sonra hayati ihtiyaçlarını zorlanarak elde edeceklerine, kendilerini bekleyen gelir sıkıntısını çözmek için borç almaya başlayacaklarına alamet olan rüya, giderek zorlaşan hayatın ve yaklaşan sıkıntıların da habercisidir. Kısmetlerinin fazlalığı nedeni ile şımaran ve kimseyi beğenmeyen kişilerin aşırı kibirli hareketlerinden dolayı bir süre sonra kısmetlerinin kapanacağını ve geçmişte seçim yaparken kılı kırk yaran rüya sahibinin pişmanlık yaşasa da pek çok kısmeti ayağına gelmiş olmasına rağmen kaçırmasından dolayı üzüntü duyacağını da tabir eder.

Rüyada Sipariş Vermek

Rüyasında yemek siparişi verdiğini görenin kısmeti bol olur ve rızkı her zaman artar. Bolluk içinde yaşamanın ve kişinin tüm hayatını zahmetsizce elde edeceği parayla kolay şekilde sürdüreceğinin alametidir. Maddi rahatlık anlamına da gelen rüya, evde herkesin mutlu ve ağız tadının iyi olduğuna da tabir edilir. Bir eşya siparişi verdiğini görmek ise ticari itibarı artıracak bir girişimde bulunulacağına, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına da delalettir.

Rüyada Sipariş Aldığını Görmek

Çalışılan işte başarılı bir seyir izleyen rüya sahibinin aklına gelen yeni projeler için görüşmeler yapacağına ve yakın çevresine danışarak farklı bir sektöre daha girip, iş yapacağını işaret eder.

Rüyada Sipariş Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhunda hizmetkarlık olan, hayatı boyunca başkalarını memnun etmek ve mutlu etmek için uğraşıp didinen, kendinden önce karşı tarafın huzurunu ve isteklerini düşünen kişilerin ruh hallerini simgeler. Aşırı değer vermenin ve kendini önemsemiyor oluşun da bir ifadesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Sipariş Görmek Benzeri Rüyalar