Rüyada Maşa Görmek

Rüyada Maşa Görmek

Rüyada maşa görmek, rüya sahibini kullanmak isteyen ve özellikle maddi olanaklarını sömürmek için etrafında dolanan, kötü niyetli ve kurnaz kişilerin varlığına işaret eder. Bu kimselerin art niyetlerini fark eden rüya sahibinin çeşitli yöntemler kullanarak kendisini kurtaracağını ve tedbir alacağını da bildirir. Maşa gören kimselerin anne ve babaları da dahil olmak üzere, tüm akrabaları kişiden sürekli talep etmek suretiyle bir şeyler isterler. Kendisinin parasında gözü olan yardımcılar çalıştırmaya da alamet eden rüya, dikkatli olmak gerektiğini de bildirir.

Rüyada Kızgın Maşa Tutmak

Kötü bir haber almak ve can evinden vurulmak demektir. Aşkla ve büyük bir sevdayla tutulmuş olunan bir kimsenin yapacağı çok önemli bir hataya veya ihanete işaret eden rüya, aldatılmaya ve söylenen yalanlarla kişinin tüm hayatının çıkmaza gireceğine de delalet eder. Üzüntü ve aşırı kederli bir ruh haline neden olacak bir kötülüğe maruz kalacak olan rüya sahibinin güven duygusunu tamamen yitirerek, kimseyi görmek istemeyeceği ve kendi içine kapacağı bir dönem geçireceğini de bildirir.

Rüyada Maşa Satın Almak

Rüya sahibinin kötü niyetli olmasa da kurnazlık yaparak bir başka kişinin üstünden para kazanacağına, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine ve hak etmediği bir işi alarak bir başka kimsenin hakkını ve rızkını gasp edeceğine de yorumlanır. Maşa satın alan kimseler görünenin dışında kimsenin haberdar olmadığı işler yaparlar ve genellikle gelecekte başlarını ağrıtacak olayların içinde yer alırlar. Hukuki açıdan haksız bulunmak ve tutuklanmak anlamına da gelir.

Rüyada Maşa Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkese, her şeye sadece çıkar gözüyle bakan, manevi duyguları gelişmediği gibi, duygusallığı da büyük bir zaaf gören, her zaman materyalist düşünceler içinde olan kimseleri ifade eder. Konforlu bir yaşam için herkesi harcayabilecek ve kendi rahatı için her türlü kötülüğü mubah görecek bir kişiliğin de sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Maşa Görmek Benzeri Rüyalar