Rüyada Katlamak

Rüyada Katlamak

Rüyada katlamak, zorlanmak veya zorluk çekilen bir durumun üstüne giderek başarı elde etmek, içinden çıkılamayan bir sorunla uğraşan rüya sahibinin yeni bir çözüm bularak durumu düzeltmesi anlamına gelir. Mal varlığına yeni taşınmazlar eklemek ve bu şekilde giderek daha da zengin bir hayat sürmek manasına gelen rüya, piyango gibi aniden ele geçecek büyük bir paraya da işaret eder. Talihin kişiden yana olması ile her işte beklenmedik başarılar elde edilecek olması ve değişen hayat kalitesi, yükselen yıldızı sayesinde de meşhur bir insan olarak anılacak olmanın işaretidir.

Rüyada Kağıt Katlamak

Kağıt katlamak bir anlaşmanın rüya sahibi için doğru bir neticeye varması için aracılık edeceğine, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine alamettir.

Rüyada Çamaşır Katlamak

Sıkıntıları birden fazla olan kişilerin artık bu sorunlarla yaşamaya çalışacaklarına ve alışmaya başlayacaklarına alamettir. Çamaşır katlamak yaşamında düzensizlik olan veya aile kuramayan kimselerin değişiklik yaparak yeni bir eve taşınmak ve evlenip daha düzenli, düzgün bir aile hayatı yaşamak için adım atacaklarına da delalettir.

Rüyada Elbise Katlamak

Beyaz elbise katladığını gören bekar kişilerin kısmetleri kapanır ve evlenmek istedikleri kimse ile ayrılık yaşarlar. Evli kişiler için çocuk sahibi olma imkanlarının son bulacağına alamettir. Kırmızı elbise katlamak acı bir haber sonrası yaşanacak kedere alametken, yeşil elbise katlamak ise, kişinin dünyevi işlerden elini eteğini çekerek inancına uygun şekilde yaşamaya başlayacağına yorulur.

Rüyada Katlamanın Psikolojik Yorumu

Her şeyi abartan kişilerin mübalağaya düşkün kişiliklerini simgeler. Yalan söylemekten kaçınmayan kimselerin giderek mitomaniye dönüşen bu hastalıklarından dolayı yaşamlarının alt üst olduğunu ve yardıma ihtiyaç duyacak hale geldiklerini de ifade eder. Pireyi deve yapan, aşırı titiz ve ayrıntılarda boğulan kimseleri de sembolize eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Katlamak Benzeri Rüyalar