Rüyada Gurbet Görmek

Rüyada Gurbet Görmek

Rüyada gurbet görmek, genellikle sevilen kişilerle araya girecek olan kırgınlıklara veya yanlış anlaşılacak bazı konuşmalardan sonra kişinin yakın çevresiyle bağlarının kopma noktasına geleceğine işaret eder. Gurbet, küskünlük yaşanacağına, anne ve babayla yaşanacak ağız düellosuna ve kalp kırmaya da alamet olduğu gibi, kişinin manevi olarak kendisini çok yalnız hissedeceğinin ve bu süre boyunca sık sık yolculuk yaparak kendisi ile yüzleşmek isteyeceğinin de alametidir.

Rüyada Gurbete Gitmek

Yalnızlık çekileceğine alamet olan rüya, kişinin çevresinde hep sahtekar insanların olduğuna ve gerçek dostlara sahip olamadığı için mutsuzluk yaşadığına alamettir. Çevre değişikliği yapmanın yanı sıra, gurbete gittiğini görmek ailesiyle beraber yeni bir hayata başlamak için şehir dışına çıkılacağının da tabiridir. Kişinin sevdiklerinden uzak bir yerde iş imkanı bulacağına, sabır ve özlem çekilerek geçecek uzun bir süreye de yorumlanır.

Rüyada Birini Gurbete Yollamak

Tanınan birini gurbete gönderdiğini görmek o kimse ile çok yakın bir süre içinde haberleşip, görüşüleceğine, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına alamet eder. Ailesinden birini gurbete gönderdiğini gören kişi ailesinden uzak kalır ve hasretlik çeker. Eşini gurbete göndermek ayrılık veya boşanmaya, çocuğunu gurbete gönderdiğini görmek ise, evladının mürüvvetini görmeye tabir edilir.

Rüyada Gurbet Yolu Gözlemek

Uzun süredir beklenen bir haberle ilgili yaşanacak olumsuz bir gelişmeye alamet eder. Genellikle iş sınavlarının sonuçlarının negatif olacağına ya da beklenen bir paranın henüz gelmemesi yüzünden yaşanacak maddi darlığa da işaret eder.

Rüyada Gurbet Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesi veya sevdiği kişi ile görüşmeyen, kırgınlık ya da küskünlük yaşayan yahut sevdiği kimseleri kaybetmiş olanların psikolojilerini işaret eder. Kişinin kendisini köksüz hissetmesine ve hiçbir yere bağlanamamasına, topluma adapte olmakta güçlük çektiğine işarettir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Gurbet Görmek Benzeri Rüyalar