Rüyada Balkondan Bakmak

Rüyada Balkondan Bakmak

Rüyada balkondan bakmak, mevki olarak önemli bir noktaya gelecek olan rüya sahibinin zaman zaman kibirli hareketler içinde olmasına yorumlanan rüya, genellikle kıskançlık duyan kişilerle arkadaşlık etmek, haset duyguları olan insanlarla karşılaşmak fakat yine de sahip olduğu şan, şöhret ya da makamdan ayrılmadan yoluna devam etmek anlamlarını taşır. Balkondan bakmak, maddi olarak büyük paralar harcanan bir eve sahip olmak fakat ev ile ilgili masrafların uzun bir süre daha devam etmesi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Balkondan Bakan Birini Görmek

İmrenilen bir hayata sahip olmak için kişinin çok fazla çaba göstereceğine ve bu hayatı elde etmek için var olan tüm koşulları zorlayacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine alamettir. Balkondan bakan biri, gerçek hayatta tanınıyorsa o kimsenin yardımı ile kariyer yapılacak ve iyi mevkilere gelinecek bir işe girilir ya da iş değişikliğinde o kimsenin önemli bir yardımı dokunur. Rüya sahibi tanımadığı birini balkondan bakarken görüyorsa bu durumda hayalleri ile yaşadığı gerçekler arasında bazı çatışmalar yaşayacağını ve sahip olduklarının değerini bilemeyeceğini işaret eder.

Rüyada Alçak Bir Balkondan Bakmak

Zemine yakın bir balkondan baktığını gören kişiler mevki kaybına uğrar veya bugüne değin elde ettiği zaferlerden sonra durgunluk dönemine girerek sahip oldukları şöhreti kaybetmeye başlarlar. Genellikle iş yerinde yükselmesinin önünde engeller olan kişilerin manevi olarak da sıkıntılı bir sürece girdiklerini alamet eden rüya, maddi olarak da belli bir standarda sahip olmak fakat daha fazla ilerleyememek anlamlarına gelir.

Rüyada Balkondan Bakmanın Psikolojik Yorumu

İdealleri olan, hayallerinin peşinde koşan ve gözü kara biri olarak tanımlanan kişilerin mücadeleden yılmadıklarının, her zorluk karşısında mutlaka bir çıkar yol bulup yollarına devam ettiklerinin ifadesi olan rüya, güçlü ve başkaları tarafından örnek alınacak bir kişiliğe sahip olunduğunun da göstergesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Balkondan Bakmak Benzeri Rüyalar