Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek

Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek

Rüyada yumurta kabuğu görmek, ele geçecek ve kişinin yüzünü güldürecek bir fırsata işaret olduğu gibi, yaşanacak küçük sevinçlere de işarettir. Daha önce yapılan ufak bir yatırımın kişinin dar gününde işine yarayacağını, daha önce verilen borçların geri alınacağını da alamet eder. Rüyada sahibinin kalbini kırmış olduğu birinden af dilemesi ve sonra o kimse ile yakın arkadaş olmasına yorulan rüya, iş yerinde başarılı bir işten sonra maddi olarak mükafatlandırılmayı, kişinin iş arkadaşları da dahil olmak üzere herkesle iyi geçinerek, sevilen biri olacağını tabir eder.

Rüyada Yumurta Kabuğu Soymak

Bir işin sonuna gelindiğini haber veren rüya, özellikle kişinin başına gelecek güzel bir olay sonrasında mevcut sıkıntılarının hafifleyeceğini ve hem kendisini, hem de ailesini mutlu edecek bir haberle kısa bir yolculuğa çıkılacağını da bildirir. Yumurta kabuğu soyduğunu görenlerin kız evlatları olur ve bekar iseler daha önce evlilik yapmış, sakin ve müşfik bir insanla dünya evine girerler. Aileye katılacak yeni bir bebek müjdesi olan rüya, kişinin küçük yatırımlarla işini büyüteceğini, zaman ve sabır gerektiren bir işle iştigal edeceğini de alamet eder.

Rüyada Yumurta Kabuğu Çatlatmak

Olgunlaşmamış bir alanda iş sahibi olmak, yeni bir sahada ticarete açılmak ve risk almak anlamlarına gelir. Birden fazla yumurtanın kabuğunu çatlatmak ise kişinin aldığı bir işi eline yüzüne bulaştırması ve zamanında teslim edememesi yüzünden iş yeri ile arasında gerginliklerin yaşanacağını işaret eder.

Rüyada Yumurta Kabuğu Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak anne karnına geri dönmek isteğinin bir ifadesidir. Genellikle gerçeklerden kaçmak ve annelerine, en güvenilir yere sığınmak istemenin, aşırı hassas bir ruh haline sahip olmanın ve anne ile olan bağın kuvvetli olmasından dolayı kişinin bağımsız hareket etmekte zorlandığının da bir işareti olarak görülebilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek Benzeri Rüyalar