Rüyada Su Borusu Görmek

Rüyada Su Borusu Görmek

Rüyada su borusu görmek, hane içinde birinin geçici bir rahatsızlık nedeni ile sıkıntılı günler yaşamasına, rüya sahibinin duygusal olarak aşırı hassas olmasına ve olaylara mantık çerçevesinden bakmakta zorlanacağına işaret eder. Çözülmesi için uzun süredir beklenen bir sorunu halletmek için kolları sıvayacak olan rüya sahibi, kırgınlıklarını ve küskünlüklerini bir tarafa bırakarak tüm aile ve dostlarıyla bir araya gelir. Eskiden kalan bazı husumetlerin son bulması için sevilen ve sayılan bir kişinin arabuluculuk yapacağına alamet olan rüya, tartışmalı geçen evliliklerde tekrar sükunetin hakim olması şeklinde de tabir edilir. Gençler için adım adım kariyer basamaklarını çıkabilecekleri, her geçen an kendilerini çok daha geliştirerek, ilerde yönetici olacakları bir işe girmelerinin de müjdesini verir.

Rüyada Patlamış Su Borusu Görmek

Karşılıklı gerginlik yaşanan ve hamle yapmak için diğerinin hatası beklenen bir durumun içinde olan rüya sahibinin, erken davranması sonucunda düşmanına karşı yenileceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına ve bu hatalı davranışları yüzünden kariyerini de, geleceğini de tehlikeye atacağını alamet eder. Gereksiz ve yersiz hareketlerde bulunmak, eşine kötü muamele yapmak anlamlarına da gelen rüya, kişinin sonradan yaptıklarının farkına vararak af dileyeceğini ancak geç kalacağını da delalet eder.

Rüyada Su Borusu Tamir Etmek

Bozuk aile ilişkilerini yeniden canlandıracak faaliyetler düzenleyecek olan rüya sahibinin evindeki neşeye ve huzura yeniden kavuşarak eskisi gibi mutlu olacağını, maddi durumunu da düzenlemesi ile sık sık kısa yolculuklar yapacağını alamet eder. Kavga edilen biri ile yakın zamanda barışılacağının da tabiridir.

Rüyada Su Borusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Düşüncelerini toparlamakta ve hayatına bir düzen vermekte zorlanan, sürekli başkalarının mutluluğunu ve huzurunu düşünerek hareket eden rüya sahibinin, psikolojik olarak kendisini çok mutsuz ve sıkıntılı hissetmesinin ifadesidir. Kendini önemsememek ve değer vermemek anlamlarına da gelir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Su Borusu Görmek Benzeri Rüyalar