Rüyada Sivri Biber Görmek

Rüyada Sivri Biber Görmek

Rüyada sivri biber görmek, hiç akla gelmeyecek birinden beklenmeyen sözler duymak, zehir zemberek açıklamalarda bulunan bir tanıdıkla kavga etmek ve kişinin sırlarının ortalığa saçılması nedeni ile çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Aile içinde sürekli çıkan kavgalar nedeni ile herkesin birbiri ile küskün kalmasına, uzun sürecek bir husumete ve çok sayıda düşmana sahip olmaya da alamettir. Kişinin kötü niyetli bazı insanların eline kozlar vermesinden dolayı kendisini savunacak pozisyonda olamayacağına ve küçük düşeceği durumlar yüzünden onurunun kırılacağına da yorumlanır. Bekarlar için sürekli şikayet eden ve hiçbir şeyden memnuniyet duymadığı gibi, kişiye karşı sevgi de göstermeyen bir eşe sahip olmak, pişmanlık duymak manasına da gelir.

Rüyada Sivri Biber Yemek

Haksızlığa uğramak ve hak ettiğini almak için uzun mücadeleler verilse de istenileni elde edememek şeklinde yorumlanır. Kişinin en yakını tarafından ihanete uğrayacağına ve göreceği kötü muameleler yüzünden kendisine olan saygısını da kaybederek hüzün dolu günler geçireceğine, işinde konsantre olamaması yüzünden pek çok uyarıya maruz kalacağını da alamet eder. Dedikoduların fazlalaşmasından dolayı insan içine çıkılmaz bir duruma düşüleceğinin de tabiridir.

Rüyada Sivri Biber Yetiştirmek

Düşmanı ya da hasımı olanlar için, bu kimselere karşı akılcı önlemler alınacağına ve kişinin ailesine karşı yapılan saldırılarda en iyi müdafaayı göstereceğine, zor bir dönem geçirilmesine karşın inancını kaybetmeyen rüya sahibinin eninde sonunda amacına ulaşıp, eski hayatını yeniden kazanacağını delalet eder.

Rüyada Sivri Biber Görmenin Psikolojik Yorumu

Hakaretlere ve şiddete maruz kalarak bir çocukluk geçirenlerin, yetişkinliklerinde de aşağılık kompleksine sahip olduklarını, kendilerine güvenmedikleri gibi, yeteneklerini de ortaya çıkaramayıp, mutsuz bir hayat sürdürmek zorunda kaldıklarını bildirir. Özellikle çevresi tarafından alay konusu edilmekten korkmanın ve hiçbir sırrını kimseyle paylaşmayacak şekilde hareket ederek kendini korumak istemenin ifadesi olarak görülebilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Sivri Biber Görmek Benzeri Rüyalar