Rüyada Palmiye Görmek

Rüyada Palmiye Görmek

Rüyada palmiye görmek yaşanacak rahat günlerden sonra rehavet içinde geçecek bir süreyi işaret ettiği gibi, işlerin yolunda olması nedeni ile rüya sahibinin keyfinin yerinde olacağını, ekonomik yönden de rahat olması sonucunda ailesiyle daha çok vakit geçireceğini alamet eder. Şanslı dönemde olan kişinin isteklerine ulaşmak için daha az çaba sarf edeceğine ve bundan sonraki adımlarında sonuca daha kısa yoldan ulaşacağına da yorumlanır. Palmiye görmek, tatile gitmek veya tatil beldelerinden birinden yazlık bir ev satın almak anlamına da gelir.

Rüyada Palmiye Diktiğini Görmek

Evinin bahçesine palmiye ağacı diktiğini görmek, küçük bir ev almak veya araba sahibi olmak anlamına gelir. Aynı zamanda küçük bir işi büyütmek, geliştirmek ve zamanla daha çok gelir elde edilecek bir ekmek kapısı açmak şeklinde de yorumlanır. Hayır yapmayı seven rüya sahibinin özellikle yetim çocuklara yapacağı maddi desteğin de tabiridir.

Rüyada Palmiye Kesmek

Hayra yorulmadığı gibi, şanssızlıkların kişinin yakasını bırakmadığı bir dönemi işaret eder. Geçmişte yapılan yanlış bir hamlenin kişinin bugünlerini ve geleceğini olumsuz yönde etkilemesinden dolayı gergin günler yaşanacağını tabir eder. Bahçesindeki palmiyeyi kestiğini görmek gelirin düşmesine ve ekonomik dar boğaza işarettir.

Rüyada Palmiye Fidanı Almak

Kendi çabaları ile bir yerlere gelmeye çalışan rüya sahibinin elinden tutacak yaşlı bir kimsenin varlığına alamettir. Özellikle iş konusunda doğru yöntemlerle çalışmanın sonucunda verimin artacağına, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine delalet eder.

Rüyada Palmiye Görmenin Psikolojik Yorumu

Tembellik içinde olan kişilerin, yaşama karşı mücadele etmek yerine hazıra konmak istemelerini, çaba göstermeden zengin olma hayalleri kurduklarını ve özellikle ailesinden kalan varlıkları düşünerek, onlara güvenerek bir hayat kurmaya çalıştıklarını ifade eder. Aşırı rahat tavırların ve vurdumduymaz kişiliğin ifadesi olarak da görülebilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Palmiye Görmek Benzeri Rüyalar