Rüyada İngiltere Görmek

Rüyada İngiltere Görmek

Rüyada İngiltere görmek, yabancı ortakları olan bir işin başına geçmek ya da uluslararası ithalat, ihracat yapan bir şirket kurmak anlamlarına gelir. Bu rüya çok ortaklı kuruluşlarda üst düzey yetkili olarak önemli görevler üstlenmek şeklinde de tabir edilir ve rüya sahibinin iş alanında çok başarılı, istediği her şeye sahip olacak kadar güçlü, istikrarlı ve azimli bir kişi olduğunun da alametidir. Yeni tanışılacak olan mevki sahibi bir bayana da işaret eden rüya, aile içinde kişinin anne ve babasının otoritesine karşı gelemeyeceğini ve kararlarını onlara sunmadan uygulayamayacağını da bildirir. Hayallere ulaşmak için engelleri aşacak olan kişinin yüzünün gülmeye başlayacağına ve geleceğe eskisinden daha umutlu şekilde bakacağına da yorumlanır.

Rüyada İngiltere’de Yaşadığını Görmek

Geçmişte problemli bir miras sorunu yaşayanlar için yakın zamanda bu sorunu çözeceklerini müjdeler ve ele geçecek para ile kişinin kendisine hep hayalini kurduğu güzel bir hayat kurma fırsatı yakalayacağına işaret eder. Yabancı bir eşe, başka bir ülkede yaşamaya ya da iş için görevli gitmeye de işaret eden rüya genellikle hayırlara vesiledir. Değişik ve kişiye heyecan verecek, macera dolu ortamlara girileceğine, bir toplulukla beraber hareket edileceğine, kalabalık bir şekilde tatile gidileceğine de yorumlanır.

Rüyada İngiltere’den Dönmek

Zor bir işin sonuna gelmek ve rahat bir nefes almak anlamına gelir. Özellikle iş alanında sıkıntılı bir projeyi disiplinli bir şekilde çalışarak bitirmek ve takdir kazanmak olarak da yorumlanır. Aileden birinin gurbete gitmesi ve özlem çekilmesine de alamet eder.

Rüyada İngiltere Görmenin Psikolojik Yorumu

Uzak hayalleri olan, kendi kişiliğine ve yeteneklerine uygun olmayan ideallere sahip olmak, kendini toplum içinde gülünç duruma düşürecek söylemlerde bulunmak ve giderek hayal kırıklıkları yüzünden daha da içe kapanmak şeklinde tabir edilir. Kendine güvenmeyen insanların ruh hallerini işaret eden bir rüyadır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada İngiltere Görmek Benzeri Rüyalar