Rüyada Güzel Olmak

Rüyada Güzel Olmak

Rüyada güzel olmak, iyi ve kaliteli bir yaşam standardına erişmek, bugüne dek uğraşılan ve gösterilen çabalar sonucunda işlerin kişinin istediği gibi lehine yürümesi anlamına gelir. Güzel olmak aynı zamanda rüya sahibinin fiziksel olarak da çok iyi ve hoş görüneceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına da alamet eder. Güzel haberlerin ve sevindirici gelişmelerin yoğun olarak yaşandığı bugünlerin kişi için her açıdan şans dolu olacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına tabir edilir. Bağımsızlık konusunda kişinin ısrarcı bir tutum içinde olacağına ve özgürlük mücadelesini yaşamının her alanında vereceğini de bildirir.

Rüyada Herkesten Güzel Olmak

Kendisini herkesten güzel bir şekilde görenlerin düğünleri tez olur ve özellikle evliler için başka bir ülke vatandaşı ile evlenmek yahut evlenerek başka bir ülkeye taşınmak manalarına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayal konusunda aşırıya kaçtığını ve bazı davranışlarında dengesizlik, bencillik ve tutarsızlık gösterdiğine de yorumlanır. Kendini fazla düşünen, arkadaşlık ilişkilerinde dahi menfi şekilde odaklanan kimselerin bir zaman sonra yanlış tutumlarının farkına vararak kendilerini düzeltme yoluna gideceklerini de işaret eder.

Rüyada Çirkinken Güzel Olmak

Kişi çirkin olduğunu ancak sonradan güzelleştiğini görüyorsa, kötü giden işlerin bir anda düzelmeye başlayacağını müjdeler. Eşler arasındaki kavgaların sona ereceğini, anlaşmazlıkların çözüleceğini ve sağlık konusunda sıkıntıların atlatılacağını bildiren rüya hayırlara vesiledir. İnancı zayıf kimseler için ibadet etmeye başlayacaklarını da tabir eder.

Rüyada Güzel Olmanın Psikolojik Yorumu

Narsist bir karaktere sahip olan ve kendisinden başka herkeste kusur arayan, bulan, kimseleri beğenmeyen, her şeyin en iyisini ve güzelini kendisinin yaptığına inanan ve dünyasının merkezine sadece kendisini koyan kişilerin ruh hallerini ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Güzel Olmak Benzeri Rüyalar