Rüyada Esnaf Görmek

Rüyada Esnaf Görmek

Rüyada esnaf görmek, ticaret hayatındaki başarılara ve genellikle kişinin sosyal bir kişiliğe sahip olması nedeni ile her kesimden arkadaş edinmesine yorumlanır. Para konusunda rüya sahibinin son derece akıllıca davrandığını ve her kazancının belli bir miktarını geleceği düşünerek biriktirmeye başladığını bildiren rüya, gelecekte zengin bir hayat yaşanacak olmasının da müjdesini verir. Pratik zekası sayesinde tüm sorunların üstesinden gelen rüya sahibinin iş yaşantısını çevresindeki akıllı ve bilge kişiler yardımıyla yeniden düzenleyeceğini, elde edeceği gelirle ailesine de yardımlarda bulunacağını, her zaman çalışanlarına ve çevresine adil şekilde davranacağını ve takdir göreceğini de bildirir.

Rüyada Esnaf Olduğunu Görmek

Kendisini esnaf olarak görenlerin iş yaşantısında önemli bir değişiklik meydana gelir. Genellikle var olan işten ayrılmak ve daha iyi bir başka işe girmek, bulunulan şehirden ya da ülkeden uzağa gitmek şeklinde de tabir edilen rüya, sahip olunan ya da olunacak işin kişiye gelir anlamında yeni bir hayatın kapılarını aralayacak kadar avantajlar sağlayacağına alamettir. Esnaf olmak, ticarete atılmak ya da ticarete yönelik bir işe ortak olmak, sermaye koymak veya geliri yüksek bir yatırımda bulunmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Esnaf Kavgası İzlemek

Esnafların birbirleriyle kavga ettiklerini görmek hayra yorulmaz ve ticari hayata sahip olanların parasal konularda pek çok sıkıntıya düşeceklerine, özellikle yapılan işlerin parasını almakta zorluk çekeceklerine, alacakların gecikmesi nedeniyle ödemelerin de aksayacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına alamet eder.

Rüyada Esnaf Görmenin Psikolojik Yorumu

Kandırılacak derecede saf görünen ve insanlara karşı aşırı iyi niyet gösteren rüya sahibinin başkalarının gözünde kendisinin küçük görülmesinden duyduğu rahatsızlığı, üzerindeki bu etiket nedeni ile çekingen tavırlar sergilediğini, kendisini istediği şekilde ifade etmekte zorlandığı için de yaşamında pek çok alanda yeteneklerini ortaya koyamadığını işaret eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Esnaf Görmek Benzeri Rüyalar