Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Rüyada oyuncak bebek görmek hayatı çok ciddiye almadan, hayatla dalga geçerek yaşamak anlamına gelir. Rüyasında oyuncak bebek gören kişi, mümkün olduğunca hayatın kendini üzmesine, kırmasına ya da bir yaprak misali oradan oraya savurmasına müsaade etmez. Üzüntüsünü de yaşar ama her şeyi göğüslemeye ve metin olmaya hazırdır.

Rüya sahibi acıdan ölmediği sürece, ona karşı dayanma gücü elde ettiği felsefesine inanlardandır. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada oyuncak bebek gören kişi gayri ciddi, hiçbir şeyi önemsemeyen, gerek aşk hayatındaki gerek sosyal hayatındaki ilişkilerine değer vermeyen kimseye işaret eder. Rüyada oyuncak bebek görmek ayrıca kişinin çok mutlu olacağı, tüm sevenleriyle vakit geçireceği bir yerde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Oyuncak Bebek Hediye Almak

Rüya sahibinin düşünmeden atacağı bir adım ya da bir anlık öfke tutulması ile fevri olarak alacağı karar anlamına gelir. Fakat rüya sahibi sakinleşip, normale döndüğünde yaptığı şey için kendini affedemeyecektir.

Rüyada Oyuncak Bebek Bulmak

Eğlenceli bir yerden davet almaya delalet eder. Rüya sahibi bu davet karşısında çok mutlu olacak oraya gitmek için can atacak diye tabir edilir.

Rüyada Oyuncak Bebek Emzirmek

Rüya sahibinin imkânsız gibi görünen hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşmesine, buna rüya sahibinin de inanamayacağına delalet eder.

Rüyada Oyuncak Bebek Kafası Görmek

Hayal kırıklığı anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük ümitler bağladığı ve kesin gözüyle baktığı bir işinin gerçekleşmeyeceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına tabir edilir. Oyuncak bebek kafası, son anda gerçekleşmesi engellenen bir iştir.

Rüyada Oyuncak Bebek Çalmak

İyi şekilde tabir edilmez, kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya yorulur. Rüya sahibi bir kişiye yaptığı haksızlık sonrası mal sahibi olacaktır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek Benzeri Rüyalar