Rüyada Küçük Bebek Görmek

Rüyada Küçük Bebek Görmek

Rüyada küçük bebek görmek,  genellikle hep iyi yorulmaktır. Eğer bu bebek erkekse, yakında alınacak müjdeli bir haberdir. Bu rüyayı gören kendisini çok mutlu edecek ve sıkıntılarına son verecek havadisleri yaşar veya duyar. Kız bebek ise her anlamda bolluktur. Bu rüya ile geçim kolaylaşır, bereket artar, rızık çoğalır, rüya sahibinin eline her yerden tahmininden de fazla para ve mal geçer. Küçük bebek rüyası, kişinin talihinin döndüğüne ve oldukça güzel bir ömür geçireceğine işarettir. Eğer rüyada görülen küçük bebek konuşuyorsa, rüya sahibi yakında beklemediği bir haber alır. Bu haber sonucunda ya üzülür ya da sevinir.

Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada bebek doğurmak, tüm sıkıntıların gitmesidir. Eğer hamile olup da doğuramadığınızı görmeniz hala sıkıntıda bulunduğunuza fakat kısa bir süre içerisinde hepsinden kurtulacağınıza yorulur. Çoğu âlime göre rüyada doğurmak, hep üzüntüden kurtulmaya, dertlerin bitmesine, sıkıntıların gitmesine, parlak ve her anlamda güzel bir döneme girdiğinize işarettir.

Rüyada Doğmuş Bebek Görmek

Bu rüya erkekler için hayırlı ve doğurgan bir eştir. Fakir bir kimse bu rüyayı görse, zenginleşir ve eline bir miktar mal geçer. Zengin bir kimse bu rüyayı görse elinden bir miktar mal veya para çıkar. Tüccarlar için ise bu rüya iş hayatında zarar etmeye, yolcu olan ya da gurbette bulunanlar için ise memlekete dönmeye işarettir.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyasında uyuyan bebek gören kişi, her anlamda parlak bir geleceğe kavuşur. Bu rüya ile tüm tedirginlikleri, korkuları ve sıkıntıları gider. Muradına kavuşur ve arzuları kabul olur. Uyuyan bebek aynı zamanda huzurlu bir yuvadır. Bu rüyayı gören bekar ise kısmeti çıkarak evlenir, eğer evli ise eşi ile arası hep iyi olur veya tartışmışlarsa tatlıya bağlanır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Küçük Bebek Görmek Benzeri Rüyalar