Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek, hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi yaşamında sıkıntılı günler geçirecektir. Belli bir dönem bu sıkıntılı süreçten çıkamayacak ve keder sahibi olacaktır. Çevresindeki insanlardan, arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan göreceği zarar rüya sahibinin bundan sonraki arkadaşlık seçimlerinde daha dikkatli davranacaktır. Ayrıca bu yaşanacak olaylar rüya sahibinin ailesine de etki edecektir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek genellikle şerre işaret eder. Rüyasında kedi gören kimse, kötü huylu bir kadınla ilişki yaşayacaktır. İş ilişkisinde bu kadının etkin bir rolü olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre ise ev halkından biri ile yorumlanır. Rüya sahibi yakın zamanda ailesinden biriyle ilgili bir haber alacaktır. Bu haber daha çok kötü bir haber olacaktır.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedinin ısırdığını gören kimse, düşmanlarının felaketinden kurtulacaktır. Eğer ısıran kedi dişi ise, rüya sahibi bolluğa ulaşacaktır. Hayatında bir rahatlama söz konusu olacaktır. Eğer rüyada görülen kedi erkek ise, düşmanlardan kurtulma gerçekleşir ancak rüya sahibinde hastalıklar ve sıkıntılar meydana gelecektir.

Rüyada Kara Kedinin Saldırdığını Görmek

Rüyada kara kedinin saldırdığını görmek, yakın çevreden insanların rüya sahibinin ilişkilerini etkileyecek olaylara sebep olacaktır. Rüya sahibinin arkadaşı olan bu kişi, rüya sahibinin bir tanıdığı ile arasını bozacak sözleri insanlara olayları anlatacak ve bu arkadaşlığın sona ermesine neden olacaktır. Rüya sahibi bu durumu geç öğrenecek ve gereğini yapacaktır.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmaladığını gören kimse, sıkıntılı günler geçirecektir. Rüya sahibinin huzurunu kaçırmak isteyen dost görünümlü insanlar olacaktır. Kedinin nankörlüğü rüya sahibinin arkadaşlarında görülecektir. Bu nedenle rüyayı gören kişi yakın çevresinde dikkat etmelidir. Kısa zamanda hoş olmayan şeylerle karşılaşması muhtemeldir. Bir süre bu nedenlerle sıkıntı çekebilir. Ancak şimdiden tedbirini alırsa kolayca savabilecektir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Kedi Saldırması Benzeri Rüyalar