Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada Kedi beslemek, farklı şekillerde yorumlanabilir. Bu rüya gören kişinin emrinde bulunan insanlara işarettir. Kinini saklayan, gizli bir düşmandır. Bazı tabircilere göre bu rüya sıkıntının gitmesine, yapılacak iyiliklere, kişinin hayatını değiştirecek mutlu olaylara, rahatlığa, özlemin gitmesine, gönül ilişkisinde hayırlı gelişmelere, yetenekli ve becerikli bir adamdan görülecek hayra delalet eder.

Yine rüyasında kedi beslediğini gören kişi kendini üzecek bir olayla karşı karşıya kalır. Çekilen sıkıntı sonrası kazanılan mal, zorlukların ardından gelecek kolaylık, çekilen üzüntünün devamında ulaşılan nimet ve bereket hali olarak da yorumlanabilir. Rüyada kedi besleyen kişinin eline mal geçer, böylece fakirlikten kurtulur. Bu rüya kişinin emek harcamadan kazandığı malıdır. Bazı yorumcular kedi beslemeyi haberin olunmadığı gizli bir düşman olarak yorumlarlar. Bu rüya bir ihtar niteliğindedir.

Rüyada Ankara veya Van Kedisi Görme

Her iki kedi de görünüş itibariyle çok güzel olduğundan bu hayırlı bir rüyadır.  Bu rüya sahibinin sevinmesine, mutluluğuna ve gülmeye işarettir.

Rüyada Siyam Kedisi Görmek

Bu rüya güvenebileceğiniz yumuşak huylu bir arkadaşa işarettir. Rüyasında Siyam kedisi gören güzel ahlaklı bir arkadaşa sahip olur. Ya da rüyayı gören bekâr birisiyse ahlaklı ve güzel bir eşe sahip olur.

Rüyada Vahşi Bir Kedi Görmek

Bu rüya tabiat olarak da vahşi, sevimsiz ve huysuz bir eştir. Yine kıskançlığa, asiliğe ve insanlar hakkında kötü düşünen bir adama da yorulabilmektedir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Bazı tabircilere göre rüyada görülen kedi hizmetçi veya eve giren hırsızdır. Bu nedenle rüyasında herhangi bir kediyi öldüren kişi hırsız tabiatlı bir adamı görür veya bir hırsızı yakalar ve görevlilere teslim eder.

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti hırsızlık sonucu ulaşılan mal veya haram paradır. Rüyasında kedi eti yiyen kişi haram bir mal elde eder. Bu rüyayı görenin eline hayırsız bir para geçer.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Kedi Beslemek Benzeri Rüyalar