Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüyayı gören kişinin, duygusal biri olduğuna, yaşanacak olan kötü ya da zararlı olayları ve olayların gidişatını hissedebildiğine işaret edilir. Ayrıca, yakın bir zamanda, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve sıkıntılı olayların yaşanacağına alamet edilir.

Rüyada kara kedi görmek, uzun bir süredir sıkıntılı günler yaşayan kişinin, huzurunu kaçıracak ve büyük çekmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Öldürmek

Rüyada kara kedi öldürmek,  rüya sahibinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda para kazanacağına ve bir servet sahibi olup refah ve huzur içinde yaşayacağına delalet edilir.

Verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, epey bir zamandan beri zihni meşgul eden sıkıntıların ve sorunların yakında çözüme kavuşacağına ve doğruluktan şaşılmayacağına alamet eder.

Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kara kedi yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güvenilen biri tarafından çok büyük bir ihanete uğrayacağına ve çok büyük bir zarar getirecek işe sokulacağına tabir edilir.

Rüyada Kara Kedi Sevmek

Rüya sahibinin, çok güçlü hislere sahip olduğuna ve söylediği şeylerin hepsinin neredeyse doğru çıktığına alamet edilir.

Rüyada Kara Kedi Tarafından Isırılmak

Rüyada kara kedi tarafından ısırılmak, rüyayı gören kişinin, hayatında çok işine yarayan sezgileri ile bir olayı önceden hissetmesine rağmen yaşanacak olaylardan kötü bir şekilde etkileneceğine işaret eder.

Zahmetli bir işe girilmesinden dolayı çok sıkıntı çekileceğine, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Kovalaması

Rüyada kara kedi kovalaması, rüya sahibinin, kendisine kötülük yapmak isteyen birisinin planlarını bozacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine tabir eder.

Meslek hayatına önem verilmesi sayesinde, yeni kazanç kapılarının açılacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine ve sevinçli ve hayırlı haberlerin alınacağına rivayet eder. Ayrıca, yaşanan gelişmeler doğrultusunda hareket edilerek çeşitli gayrimenkullerin elden çıkarılacağına, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, yatırılan paradan ve daha büyük miktarda para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Kara Kedi Tırmalaması

Rüyada kara kedi tırmalaması, rüyayı gören kişinin, kendisine çok dikkat etmesine rağmen bir hastalığa yakalanacağına ve uzunca bir süre yataktan kalkamayacağına alamet eder.

Huzursuzluk çıkartan ve kötü durumlara düşülmesine sebep olan bir kişinin hayattan çıkartılması sayesinde uzun zamandan beri ilk kez rahat bir zaman dilimi geçirileceğine, zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada Ev Kedisi Görmek

Rüyada ev kedisi görmek, rüyayı gören kişinin, dışarı çıkıp gezmek yerine evde oturup dinlenmeyi, film izlemeyi ya da kitap okumayı seven evcimen bir insan olduğuna ve evde daha rahat ettiğine delalet edilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Kara Kedi Görmek Benzeri Rüyalar