Rüyada Bebekler Görmek

Rüyada Bebekler Görmek

Rüyada bebekler görmek, genel olarak her ne kadar iyi ve hayırlı anlamlara geldiği şeklinde yorumlansa da, aslında pek çok şekilde tabir edilebilir. Örneğin; rüya sahibinin uykusunda gülen bir bebek görmesi kendisinin de mutlu olmasına, yüzünün gülmesine ve işinin gücünün rast gitmesine işaret eder. Fakat rüyada mutsuz ve ağlayan bebek görmek, rüyayı gören kişi için şanssızlık ve hayal kırıklığı yaşamaya ve üzülmeye rivayet edilir.

Rüyada Oyuncak Bebekler Görmek

Rüyayı gören kişinin neşesini yerine getirecek, güzel ve temiz haberler alacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Erkek Bebekler Görmek

Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler meydana geleceğine yorulur. Rüyayı gören kişiye şifa olacak ve adeta ilaç gibi gelecek olayların yaşanacağı, kendisinin de büyük heyecan duyacağı anlamına gelir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Bebeklerinin Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda bebeklerinin olduğunu ve onların da tabiri caizse nur topu gibi olduklarını görmesi onun müjdeli haberler alacağı ve hayırlı olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Fakat rüya sahibinin uykusunda bebeklerinin sevimsiz olduğunu görmesi başarısızlığa uğrayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada Bebeklerin Diş Çıkarması

Rüyayı gören kişinin dünya mallarından yana daha çoğu ile nasipleneceğine, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına delalet eder. Rüya sahibinin elde ettiklerinin her geçen gün çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Bebeklerin Ölmesi

Rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına delalet eder ve hayırlara yorulur. Rüya sahibinin sağlık, huzur, mutluluk, keyif ve ağız tadı içinde yaşayacağına ve Allah’ın kendisine nasip ettiği hayattan razı gelerek şükredeceğine alamet eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebekler Görmek Benzeri Rüyalar