Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek

Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek

Rüyada bebek kıyafeti, bekar kişiler için oldukça iyi bir kısmete ve evlenmeye; evli kimseler içinse bebek sahibi olmaya işarettir. Rüyasında bebek kıyafeti gören kısa sürede oldukça hayırlı ve iyi bir evlada kavuşur. Yine bu rüya şan, şöhret kazanmaya, dünya hayatında mutlu olmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Bebek Patiği Görmek

Bu rüya kişinin arzu ve isteklerine kavuşacağının bir habercisidir. Rüyasında bebek patiği gören eğer sıkıntıdaysa bu sıkıntıları hafifler, eğer maddi sorunları varsa tüm bu sorunlarından kurtulur, eğer iş arıyorsa en yakın zamanda çok güzel ve kazançlı bir iş bulur, eğer evlenmek istiyorsa yakın zamanda evlenir, bir çocuğu olsun istiyorsa yakın zamanda hayırlı bir evlada kavuşur.

Rüyada Kız Bebeği Olduğunu Görmek

Rüyada görülen kız bebeği genellikle mal, mülk, para, şan, şöhret gibi maddi şeylerdir. Kız bebeği olan eğer yoksulsa bu yoksulluktan kurtulacak kadar para kazanır. Yine bu rüya herkesin imrendiği bir hayat sahip olan şan ve kudret sahibi bir adamdır. Rüyada görülen kız bebek zorluklardan kurtularak rahata ermeye ve gönül sevincine işarettir.

Rüyada Bebeğe Banyo Yaptırdığını Görmek

Rüyada bir bebeği yıkadığını gören, temizlenerek hatalarından uzaklaşır. Bu rüya güzel başlangıçlara, umduğuna kavuşmaya, kötü insanlardan kurtulmaya işarettir. Bebek eğer erkekse zorlukla beraber kolaylığa, hatalardan dönerken ahlaklı ve iyi bir adamın yardımına yorulur.

Rüyada Bebek Beşiği Görmek

Rüyasında bebek beşiği görmek genellikle mal ve mülk ile yorulur. Bu rüyayı gören kişinin eğer evi yoksa kısa sürede ev sahibi olur ve kendisine ait bir eve taşınır. Bu rüya mekân değişikliği anlamına da gelir. Rüya sahibi kısa süre içerinde bir yerden başka bir yere gider ve gittiği yerde de mesut olur.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek Benzeri Rüyalar