Rüyada Sakat Bebek Görmek

Rüyada Sakat Bebek Görmek

Rüyada sakat bebek görmek, muhtaç bir insana ve yoksul bir kişiye yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde bulunan, kimsenin yardım etmediği bu kişilere yardım etmesi için yapılan bir uyarıdır. Sakat bebek bazen de şimdi olmasa bile ileride bazı yanlışlar yapacağınız anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi, iyi niyetli olmakla birlikte, ibadetlerinde sorumsuz davranmakta, ona gereken özeni göstermemekte ve amellerini eksik yapmaktadır. Rüyada sakat bir bebeğin ölümü, yanlış işlerden vazgeçmeye, doğru ve hidayet yol üzere bulunmaya, kişinin günahlarına tövbe etmesine, eksikliklerin tamamlanmasına, gaflet uykusundan uyanmaya işaret eder.

Rüyada Sakatlık Görmek

Rüyada herhangi bir uzvunda sakatlık olduğunu gören kişi, işlerini ihmal ettiği ve ona gereğince ilgili davranmadığı için ileride bazı sıkıntılar yaşayacaktır. Rüyada herhangi bir organının kesik olduğunu gören kişi zarara uğrar. Rüyalarda insan vücudundaki fazlalıklar hayra yorumlanırken, eksiklikler genellikle iyi görülmemiştir. Rüyasında sakat kaldığını ve yardıma muhtaç olduğunu gören kişi bazı belalara uğrar veya maddi sıkıntılar yaşar. Sakatlıktan kurtulmak zorlukları aşmaya ve her türlü meşakkatli işten kurtulmaya işaretken; sakat bir insanın rüyada sağlam görülmesi ise o kişinin dünya ve ahirette durumunun iyi olduğunu göstermektedir.

Rüyada Sakat Bir Adam Görmek

Rüyada görülen tanımadık sakat adam, kişinin boş amalleridir. Bu rüyayı gören kişi vaktini genellikle boş işler peşinde geçirir ve kendisine faydası olmayan ilim öğrenir. Sakat kadın da aynı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sakat Bebek Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya gördüklerinizden, televizyonda izlediklerinizden, özellikle son zamanlarda dünyadaki şiddet olaylarından çok etkilendiğinizi göstermektedir. Yine rüya sahibi iç dünyasında merhametli ve insanlara yardım etmeyi seven biridir. Çok kırılgan ve hassas bir yapıya da sahip olduğu için yaşanılan felaketlerden bunlardan zarar gören çocuklardan etkilenmektedir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Sakat Bebek Görmek Benzeri Rüyalar