Rüyada Hüzün Görmek

Rüyada Hüzün Görmek

Rüyada hüzün görmek, kişinin çektiği yalnızlığa ve anlaşılamamaktan duyduğu üzüntüye işarettir. Hüzün gören kimseler aile hayatları içinde kendilerini yalnız bırakılmış hissederler. Kişinin ilişkilerini sürdürebilmek için üstün bir çaba harcamasına rağmen, eşi veya ailesi tarafından anlayış görmediğini ve yaptıklarının takdir görmediğini de bildirir. Genellikle olgun bir şekilde karşılanması gereken bir sürece ve sıkıntılı dönemlerde dahi sağduyuyu elden bırakmamak gerektiğine dair uyarıda bulunan rüya bu durumun çok uzun sürmeyeceğini ancak bir süre daha kişinin mevcut duruma uyum göstermesi gerektiğine de alamettir. Aşırı duygusal yaklaşımlar ve mantık süzgecinden geçirilmeden verilen kararlar neticesinde yaşanılan acıya da işaret eden rüya kişinin her koşulda ayakta durabilmesi için yeniden bilinçli şekilde hareket etmesi gerektiğini de ifade eder.

Rüyada Hüzünlü Olduğunu Görmek

Üzücü olaylar karşısında aşırı hassas yaklaşım içinde olmak nedeni ile kişinin yaşadığı olumsuzlukların etkisinden kurtulmakta zorlanacağını bildirir. Beklenmeyen davranışlar veya haksızlıklar gören rüya sahibinin güvenini kaybetmesi veya eski arkadaşları ile arasının açılması olarak da tabir edilir. İşlerin durgunlaşmasına ve yenilik yapmak için sabır gerektiren bir bekleyişe de alamet olan rüya cesaret kırıcı olayla ve gurur kırıcı davranışlara maruz kalmak şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Hüzünlü Birini Görmek

Maddi konularda sıkıntı yaşayan birine yardımcı olmak veya hasta birine ilgi göstermek, kişinin iyi kalpli davranışları ile huzurlu bir ruha sahip olması anlamına gelir. Sevap işlemeyi seven rüya sahibinin sahip oldukları ile başkalarına da yardımcı olmaktan mutluluk duyacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına tabir edilir.

Rüyada Hüzün Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkesin etkisi altında kalan rüya sahibinin kendi düşüncelerini ifade etmek için uygun ortamlar bulamamasını, kendisini her an sıkışmış hissettiğini ve önemsenmediğini düşünmesinden dolayı içine kapanık bir kişilik sergilediğini ifade eder. Hüzün melankolik bir psikolojinin de sembolü olarak görülür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Hüzün Görmek Benzeri Rüyalar