Rüyada Bebek Öpmek

Rüyada Bebek Öpmek

Rüyada bebek öpmek, umudun kaybedildiği durumlarda yeni bir fırsatın belireceğini, kişinin karanlık ve mutsuz hayatında her şeyin birdenbire değişip, tamamen kişinin lehine sonuçlanacağını bildiren rüya, çok büyük bir şansı da işaret eder. İş ve aşk yaşamında her şeyin yolunda gideceği bir döneme girileceğini, kişinin bu fırsatları çok iyi değerlendirip, hayatını istediği şekle sokacağını bildirir. Bebek öptüğünü gören kimse bekar biriyse iyi anlaşacağı ve ortak bir gelecek kurabileceği düzgün biri ile karşılaşır ve aynı zamanda da yaklaşan bir evliliğin habercisidir. Bebek öptüğünü gören kimse evli ise, yeni bir bebek kararı alınacağına alamettir. Ailenin kalabalık ve birbirine bağlı olacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, iş veya özel hayatta sorunsuz bir dönemi, kişi için yeniliklerle dolu gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bebeğe Sarılmak

Bir bebeğe sarılmak genellikle ele geçirilen iyi şansın doğru değerlendirileceği anlamına geldiği gibi, sevilen ama uzun bir zamandır uzak kalınan bir tanıdıkla yeniden karşılaşmak, eski günleri yad etmek ve mutlu olmak anlamlarına da gelir. Sıhhat içinde geçecek günlerle beraber ruhsal açıdan da rüya sahibinin kendisini iyi hissedeceği, üzüntülü durumlardan uzak, olabildiğince hayatın eğlenceli yanlarını yaşayacağı bir yaşama sahip olacağına alamettir.

Rüyada Bebek Kucaklamak

Çok büyük bir fırsatla karşılaşıp kişinin hayatını baştan aşağı değiştirme şansı elde edeceğine ve bundan sonraki hayatında her şeyin eskisinden çok daha güzel olacağına, iş konusunda da başarılı başlangıçlar yapılıp, sonrasında da işlerin çok daha fazla büyüyeceğini tabir eder.

Rüyada Bebek Öpmenin Psikolojik Tabiri

Mutluluk arayışı içinde olan ve karşısına çıkan her olayda iyi bir yan görmek isteyen kişilerin ruh hallerini bildiren rüya aynı zamanda da huzurlu biri olduğunun göstergesidir. Hayallerinin peşinden koşan ve onlar gerçekleştirmek için her şeyi deneyen, azimli bir karaktere sahip olunduğunun da göstergesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebek Öpmek Benzeri Rüyalar