Rüyada Bebek Emzirme

Rüyada Bebek Emzirme

Rüyada bebek emzirme, kişinin küçücük işlerde dahi büyük bir titizlik gösterdiğine, yardıma ihtiyaç duyanların her an yanlarında olmaya çalıştığına, İslami açıdan çok büyük bir sevap işine girişeceğine alamettir. Emzirilen bebek kız evladıysa kişi kendi evlatlarından her zaman ilgi ve sevgi görür. Aile içinde dayanışma artar. Erkek bebek emzirmek hayatı boyunca şanı ve şöhretiyle nam salacak, asla harama el uzatmayacak çocuklara sahip olunacağına alamettir. Bekar birinin bebek emzirmesi ise öksüz bir çocuğa annelik yapacağına ya da eşini kaybetmiş ve çocuğu olan biriyle evleneceğine, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine tabir edilir.

Rüyada Kendi Bebeğini Emzirmek

Uzun zamandır hasret kalınan bir gebelik müjdesine alamet olduğu gibi, kişinin ettiği duaların kabul gördüğüne de yorumlanır. Her türlü rızık kapısının kişiye açılacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, çocuğu olanlar için onların mürüvvetini görmeye ve önemli görevlerde yer alacak, mevki sahibi evlatlar olacaklarına alamettir. Çocuğu olmayan biri için elde edilecek makama, bir erkeğin kendi bebeğini emzirdiğini görmesi ise ailesine karşı şefkatli davranışlarda bulunacağına yorulur.

Rüyada Başkasının Bebeğini Emzirmek

Manevi dünyasında her zaman kendisini daha iyi bir insan yapmak için uğraş veren rüya sahibinin, temiz kalpli oluşuna, her işi gönülden yaptığına ve vefalı olduğuna, yaşlılara, kimsesizlere kucak açtığına, elindekini ihtiyacı olanlarla paylaşmakta sakınca görmediğine, her canlıya Allah için yardımda bulunduğuna ve kalbinin sevgi dolu olduğuna alamettir. Hastalıklardan kurtulmak anlamına da gelen rüya hamile bayanlar için sağlıklı bebek sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Bebek Emzirmenin Psikolojik Yorumu

Bebeğini kaybetmiş kimselerin veya sütten kesilen annelerin, yeni doğum yapanların ya da bebek sahibi olmayı çok isteyenlerin gördüğü normal kabul edilen rüyalar arasındadır. Çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşan kişilerin içinde bulundukları ruh hallerini de simgeleyen rüya, anaç duyguların kişide egemen olduğunun da göstergesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebek Emzirme Benzeri Rüyalar