Rüyada Bebek Dişi Görmek

Rüyada Bebek Dişi Görmek

Rüyada bebek dişi görmek, fikir aşamasında olan girişimlerin ifadesi olduğu gibi, bekar kimseler için çok yeni bir aşkın müjdecisidir. İş alanında çok çaba göstermek gerektiğinin, kişinin maddi konularda her zaman alın teri ile çalışıp para kazanacağının göstergesi olan rüya, İslami açıdan ise kişinin çok zayıf bir maneviyata sahip olduğunu bildirir. Bebek dişi görenler uzun vadede yapacakları yatırımlarla yaşlılıklarını çok daha rahat geçirirler. Küçük yatırımların büyüyeceğini, beklenmedik bir rahatlığa kavuşulacağını da işaret eder. Elindeki ile yetinen, her zaman mutlu olabilecekleri bir şeyler bulan kimselere de alamettir.

Rüyada Bebeğin Diş Çıkarttığını Görmek

Evli kişiler için beklenmedik bir gebelik haberi anlamına gelir ve planların alt üst olması, tüm düzenin bozulması, kişinin hazır olmadığı gelişmeler karşısında bocalayacağı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Bekar kişiler için uğursuzlukların, endişe ve hayal kırıklıklarının hüküm süreceği kötü bir döneme girileceğine alamet eder. İslami açıdan ise, kişinin manevi anlamda kendisini yetiştirmesi gerektiği ve inancı için çabalayarak daha da güçlü bir imana sahip olması gerektiğine vurgu yapan rüyalar arasındadır.

Rüyada Bebeğin Diş Düşürmesi

Sağlık konusunda yaşanacak bir takım sıkıntılar nedeni ile işlerin bir müddet aksayacağı, kişinin yaşayacağı maddi sıkıntı nedeni ile agresif ve gergin tutumlar içinde olacağı, çevresindekileri kırdığı için sonradan pişman olacağı anlamına gelir. Rüyada kendi bebeğinin dişini düşürdüğünü gören kişilerin evlatlarının gelecekleri her türlü aksilikten ve sıkıntıdan uzak, başarılarla dolu olur.

Rüyada Bebek Dişi Görmenin Psikolojik Tabiri

Aşırı kırılgan bir ruh haline sahip olunduğunu, çevredeki herkesi tedirgin edecek bir tutum içinde bulunulduğunu ve kişinin giderek daha da yalnızlaştığını, bu yüzden de asosyal bir hayata sahip olduğunu bildirir. Bebek dişi gören kişilerin her şeyi büyütme eğilimleri olduğu için zaman zaman yalana başvurabilir ve kendi yarattıkları sorunları gerçek zannedebilirler.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebek Dişi Görmek Benzeri Rüyalar