Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada bebe bezi görmek, bezin durumuna göre yorumlanır. Eğer bebek bezi kirli ise kişinin eline geçecek mala, fakirlik çekenler için zenginleşmeye veya gören kişiye kendi evladı tarafından yapılacak yardımlara ve çocuğunun ileride çok zengin ve meşhur birisi olup kendi anne ve babasını da yüceltmesine işarettir. Rüyada temiz bebek bezi ise elden çıkacak mal ve bir miktar para anlamına gelir.

Rüyada Bebek Bezi Yıkamak

Rüyasında bebek bezi yıkayan kimse çalışma hayatında başarısız olur veya kolay yoldan kazandığı malını kaybeder. Bu rüya bazı tabirciler için ise rüya sahibinin çocuğunun güzel ahlakına, eğer rüyayı gören kişi bekar ise ileride çok hayırlı bir evladının olmasına delalet eder.

Rüyada Çocuğa Bebek Bezi Bağlamak

Böyle bir rüya gören kişi, eğer sıkıntı içindeyse tüm sıkıntıları tanışacağı iyi huylu ve ahlaklı bir adam sayesinde ferahlığa dönüşür. Bu rüya bazen de sizin elinizle muhtaç bir insanın sıkıntı ve üzüntüsünün giderilmesine veya merhamet duygunuzun yüksekliğine yorumlanır.

Rüyada Bebek Bezi Bağlamak

Rüyasında bebek bezi bağlayan kimse toplum içinde küçük düşeceği hareketlerde bulunur. Bu rüya gören kişiye yapılan bir uyarıdır. Eğer hareketlerinize dikkat etmezseniz insanların sizi ayıplayacağına ve çevrenizden uzaklaşacaklarına işarettir.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Bu rüya, pişman olacağınız bir harekette bulunacağınıza veya iş hayatınızda sizi çekemeyen bir kimse yüzünden başarısız olup amirinizden azar işiteceğinize işarettir. Rüyada oyuncak bebek ile oynayan kimse boş işler peşinde koşar veya kendisine faydasız ameller işler.

Rüyada Erkek Bebek Bezi Görmek

Rüyada erkek çocuklarına ait bebek bezi gören kimse bereketli ve bollukla geçecek bir döneme girer. Bu rüya bazen de alacağınız güzel ve müjdeli bir habere işarettir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebek Bezi Görmek Benzeri Rüyalar