Rüyada Bebek Altı Temizlemek

Rüyada Bebek Altı Temizlemek

Rüyada bebek altı temizlemek, kişi için ufak tefek sıkıntılar içeren bir süreci işaret ederken, bu sıkıntıların çok da uzun süremeyeceğini müjdeler. Ertelenen işlerin bir kısmının yakın zamanda halledileceğine, huzurlu bir çalışma döneminde olunduğuna da işaret eden rüya bekarlar için yeni bir ilişkinin başlangıcını tabir eder. Genellikle havai istekleri olan ve yaşama karşı savurgan, sorumsuz davranan kimseleri de simgeleyen rüya, kişinin neşe içinde bir hayat süreceğine ve karşısına çıkacak olan aksiliklerin kısa süre içinde çözüme kavuşup kişi için sıkıntı oluşturmayacağına da delalet eder.

Rüyada Bebek Bezi Değiştirmek

Alınacak küçük ev eşyaları veya ziynet anlamına gelen rüya, evli kimseler için sorumluluklarının artacağına ve çocuk sahibi olanların biraz sıkıntılı bir hayat süreceklerine delalet eder. Eğitim hayatı sürenler için yeni bir çalışma temposuna girileceğine ama meşakkatli de olsa çalışmalarının, emeklerinin neticesini alacağına da yorumlanan rüya, iş sahibi olanlar için de mevcut iş dışında çok daha iyi koşullara sahip olan ve rüya sahibine maddi anlamda da daha fazla kazanç elde edeceği bir iş fırsatı çıkması şeklinde de yorumlanır. Bebek bezi değiştirmek İslami açıdan kişinin çok çabuk fikir değiştirdiğinden dolayı ve kafa karışıklığı yaşamasından ötürü inancında zayıflık olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Bebek Yıkamak

Yeni doğmuş bir bebeği yıkadığını gören kimsenin hayatında çok güzel ve büyük bir değişiklik olacağı gibi, kişi bu değişikliğe göre bütün planlarını yeni baştan değiştirmek zorunda kalır. Kökten değişikliklere de işaret eden rüya her anlamda rüya sahibinin yaşamının yeniliklere açık olacağını, beklenmedik bir şekilde talihin değişeceğini de gösterir.

Rüyada Bebek Altı Temizlemenin Psikolojik Tabiri

Bebek altı temizlemek genç veya bekar bayanların bilinç altlarında oluşan bebek sahibi olma düşüncesiyle ilintilidir ve bebek altı değiştirmek psikolojik olarak da kişinin yaşamında çok büyük bir değişiklik olması isteğine delalet eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebek Altı Temizlemek Benzeri Rüyalar