Rüyada Suya Atlamak

Rüyada Suya Atlamak

Rüyada suya atlamak, ferah bir hayata yorumlanır. Su temiz ve berrak ise, kişinin tüm dertlerinden kolayca kurtulacağını ve olmasını istediği her şeyin Allah’ın da yardımı ile kolayca gerçekleşeceğini işaret eder. Suya atlayan kişi iş ve aile hayatında iyi bir hayata sahip olur ve rızkı da yüksek olur. Maddi ve manevi açıdan yorumları olan rüya genellikle iyiye yorulur ancak atlanılan su kirli ise kişinin başını belaya sokacak bir olaya karışacağına da yorumlanır. Dibi görünmeyen bir suya atlamak kişinin evleneceği kimsenin hayırlı olmadığına, yeni kuracağı işte de başarı elde edemeyeceğine tabir olur.

Rüyada Denize Atlamak

Kişinin çok büyük bir riske gireceğine yorumlanır. Dalgalı bir denize atlamak girişilecek işlerin altından kalkılamayacağına ve tüm hayatının dengesinin bozulacağına yorumlanır. Dalgalı denize atlayan kişinin özel hayatında da mutsuzluk ve geçimsizlik baş gösterir. Rüyada denize dalmak ise kişiye uyarı veren bir mesaj niteliğindedir. Çok büyük bir riskle ve hayati tehlikeyle karşı karşıya olunduğunu ve mevcut durumda riskleri almaktan vazgeçmek gerektiğine alamettir. Üzerinde dalgıç giysisi varken denize dalan kişinin iş hayatında özlem duyduğu başarıları elde edeceğine yorulur.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Suya Atlamak

Yüksek bir yerden suya atlayan ve suyun dip kısımlarına kadar inen kimse işinde en üst mevkiye ulaşır ve büyük bir amir veya yönetici konumuna yükselir. Başka birinin yüksekten denize atladığını gören kimsenin yakın çevresinden birilerine öncülük edeceği ve o kişilerin hayatında önemli bir yer edineceğine delalettir. Atlanılan yer ne kadar yüksek ise ve suyun ne kadar altına inilirse kazanç da o oranda artacak demektir. Suya atlamaktan son anda vazgeçen kişi ise çok büyük bir fırsatı kaçırır ve yüklü miktarda mal, para kaybına uğrar. Evlenme hazırlıkları yapan biri son anda suya girmekten vazgeçiyor ise bu evliliğinin gerçekleşmeyeceği anlamına gelir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Suya Atlamak Benzeri Rüyalar