Rüyada Mavi Deniz Görmek

Rüyada Mavi Deniz Görmek

Rüyada mavi deniz görmek, her anlamda ferahlığa, mutlu ve huzurlu bir hayata, sıkıntıların bitmesine, borçlu olanlar için borçlarını ödemeye, iş hayatında başarılara, aile yaşamında mutluluğa ve her yönden rahatlamaya işarettir. Mavi ve engin deniz kişinin makamının ve derecesinin yükselmesine toplum içinde kabul gören birisi olmasına yorulabilmektedir.

Rüyada Denizin Üzerinde Oturduğunuz Görmek

Rüyasında denizin üzerinde bağdaş kurup oturan kimse, dini anlamda yükselerek olgun bir Müslüman olur. Bu rüya kamil insana, ahlakın güzelliğine, iyi huya; aynı zamanda muradına ermeye, sıkıntılardan kurtulup tüm istek ve arzuların gerçekleşmesine, her anlamda huzura ermeye, aile yaşantısında mutluluğa işarettir.

Rüyada Denizin Dalgalandığını Görmek

Rüyasında denizin kabarıp, büyük dalgalar oluşturduğunu gören kişi, doğru yoldan ayrılır ve birtakım büyük yanlışlar yapar. Böyle bir rüyayı gören kişi için bekleyen sıkıntı verici bazı hadiseler vardır. Bazen de bu rüya kişiye kendisine çeki düzen vermesi ve hayatını gözden geçirmesi için bir uyarıcı niteliğindedir.

Rüyada Denizin Sesini Duymak

Rüyasında denizi görmeden onun sesini duyan kişi, murat ettiği şeylerin bir kısmına kavuşur. Denizin kenarında denizi izleyerek sesini dinlemek ise her türlü istek ve arzuya nail olmak, bütün dileklerinin kabul olması ve kısa zamanda sevindirici haberler almak anlamındadır.

 Rüyada Denizin Yarıldığını Görmek

Rüyasında denizin yarıldığını görmek, Musa (AS)’ın kıssasına istinaden yoldan çıkmış bir kavimdir. Bu rüya toplumda bozulmalara meydana gelmesine, insanların yoldan çıkmasına, fitne ve günahın her yeri kaplamasına, bunun sonucunda da yaşanacak sıkıntılara ve acılara bir işarettir.

Rüyada Denizde Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında denizde yüzen kişi, ferahlayacağı ve maddi manevi kederlerinden kurtulacağı bir yolculuğa çıkar veya güzel olayların içerisinde olur. Bazen de bu rüya zenginlikle, mal ve mülkteki artışla yorulabilmektedir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Mavi Deniz Görmek Benzeri Rüyalar