Rüyada Denizi Görmek

Rüyada Denizi Görmek

Rüyada denizi görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, yeteneklerini, becerilerini ve bilgisini kullanarak çok büyük ve başarılı çalışmalar imza attığına, bu sayede çok üst mevkilere terfi edileceğine ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve elde etmek için uzun zamandan beri çaba gösterdiği bir şeye yakın bir zaman içinde ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada Denizi Yürüyerek Geçmek

Çok sıkıntılı bir iş hayatı geçiren rüya sahibinin, göstereceği azim ve sabır sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerini toparlayacağına, sorunlarından teker teker kurtulacağına ve iş hayatında tekrar eski güzel günlerine kavuşacağına alamet eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, ettiği duaların Allah katında karşılığını bulduğuna işaret eder.

Rüyada Denizi Dalgalı Görmek

İş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük zorluklar çekilerek ve çok büyük bir sabır gösterilerek mutlu ve huzurlu günlere ulaşılacağına, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Denizi Kirli Görmek

Rüya sahibinin, istediği şeylere ulaşmak için çok büyük bir çaba harcayacağına, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına ancak hayal ettiği şeylere bir türlü tam olarak ulaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada Denizi Bulanık Görmek

Uzun süreden beri yapılan işte istenmeyen durumların meydana geleceğine, büyük sorunlar yaşanacağına, olumlu olarak gelmesi beklenen bir haberin çok büyük bir hüsranla sonuçlanmasına ve çok iyi başlayan bir işin kötü bir şekilde sürmesine yorumlanır.

Rüyada Denizi İzlediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır kapalı olan kalbinin kapılarını açacağına ve şimdiye kadar hiç görmediği kadar büyük bir aşk yaşayacağına delalettir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Denizi Görmek Benzeri Rüyalar