Rüyada Denizde Yürümek

Rüyada Denizde Yürümek

Rüyada denizde yürümek, rüyayı gören kişinin güç ve kudret sahibi kimse olacağı anlamına gelir. Zorlukların üstesinden gelmeye, inancını kaybetmemeye, başarılı olmak için yaşamaya ve tuttuğunu koparan kimse olmaya alamet eder. Rüya sahibinin hayatta engel tanımayacağına, korkularının üzerine gideceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine rivayet edilir.

Rüyada Denizde Yürüdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin hedefleri ve idealleri doğrultusunda ilerleyeceğine, kaybetmeye karşı her riski göze alacağına, kusursuz ve olumlu sonuçlar elde etmek için de ince eleyip sık dokuyacağına işaret eder. Rüya sahibi, işlerini garantiye ve sağlama almak için tabir yerindeyse kılı kırk yaracak demektir.

Rüyada Deniz Üstünde Yürümek

Rüyada deniz üstünde yürümek de denizde yürümekle aynı anlama gelir. Rüya sahibinin başarıdan başarıya koşacağına, zaferlere doymayacağına, hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi göze alacak kadar hırslı ve çalışkan olacağına işaret eder.

Rüyada Suda Yürümek

Bu rüya iyi şekilde tabir edilmez ve hayırlara işaret etmediği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibini zor durumda bırakacak, ona korku dolu günler yaşatacak, onu kaygılandıracak, üzecek, mutsuz ve hasta edecek bazı olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Denizde Yürüyen Adam Görmek

Yenilmeye tahammülü olmayan, hırslı, gözü kara, güçlü kuvvetli ve cesur bir kişinin varlığına alamet eder. Attığı adımlardan emin, arkası sağlam, çevresi geniş, bir o kadar da maddi anlamda hali vakti yerinde bir kimseye yorulur.

Rüyada Denizden Yürüyerek Geçmek

Rüyayı gören kişinin güzel günlere kavuşacağına, işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, bu sayede de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına alamet eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Denizde Yürümek Benzeri Rüyalar