Rüyada Ter Görmek

Rüyada Ter Görmek

Rüyada ter görmek, çok sıkı bir çalışma hayatına, kişinin tüm kazancını bileğinin gücü ile elde edeceğine, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine ve her zaman takdir göreceğine işarettir. Ter görmek imrenilen biri olunacağına ve başkalarının da örnek alacağı türden bir hayata sahip olmaya alamet eder. Kişinin vakur bir kişiliğe sahip olmasına, olaylara bambaşka yönlerinden bakarak çok yönlü bir görüş açısı elde edeceğine, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına da işarettir. Hileye veya belaya bulaşmadan yaşanacak onurlu bir hayat süren kişinin ailesinden de destek göreceğini, bekar olanların da dindar bir kimse ile hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Soğuk Ter Dökmek

Zor bir durumla karşılaştığı için ter döktüğünü görmek, gerçek hayatta da çok güvenilen birinden kaynaklanan bir soruna, aile içinde yüz kızartıcı bir suç işleneceğine ya da kişiyi sosyal çevresinde utandıracak, mahcup edecek bir sırrın ifşa olmasına alamettir. İşyerinde yeni bir sorumluluk alarak yaşadığı aksilikler sonucu işi yetiştirememek ya da istenildiği gibi yapamamaktan kaynaklı gergin ve endişeli bir sürecin yaşanacağını bildiren rüya, geçici bir süre kişinin serinkanlılığını yitirmeden, sabırlı şekilde hareket etmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Alın Teri Dökmek

Saf duygularla yaşayan, herkese iyilikle yaklaşan ve dini açıdan her zaman kendisini geliştiren ve Allah’ın istediği şekilde bir hayat süren rüya sahibinin karşısında ehlisünnet kişilerin çıkacağına, her işinin rast gidip, hiçbir zaman sağlık sorunları ile uğraşmayacağını, güzel ve uzun bir ömür süreğini ifade eder.

Rüyada Ter Görmenin Psikolojik Yorumu

Çabalarının sonuç vereceğini umut eden, sürekli olarak projeler geliştiren ve hayal kurmaktan geri durmayan, yaşama dört elle sarılıp, başına gelen her şeye mücadeleci bir ruhla yaklaşan güçlü psikolojik yapıyı sembolize eden rüya, kişinin dürüstlüğü ile gurur duyacağı bir yaşam sürdüğünün de sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Ter Görmek Benzeri Rüyalar