Rüyada Miting Görmek

Rüyada Miting Görmek

Rüyada miting görmek, bugüne değin sürdürülen alışkanlıkların değişeceğine ve kişinin bazı radikal kararlar alarak kendisini geliştirmek yönünde hareket edeceğine alamet eder. Miting görmek biraz huzursuzluk yaşanacağına ya da iş yerinde fazlasıyla stres altında kalınacağına, bu durumunda kişinin günlük hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine işaret eder. Miting kişinin ikili ilişkilerinde ani çıkışlar yaparak mevcut ilişkiyi sıkıntıya düşürecek hareketlerde bulunacağına alamettir. Eşit olmayan durumlara ve haksızlıklara alamet olan rüya, kendi çıkarları uğruna kişiye zarar verecek bazı arkadaşlardan da kopulacağının delaletidir.

Rüyada Mitinge Gitmek

Daha önce alınan bir aile kararının aksine hareket eden rüya sahibi ile ailesinin arasındaki çatlaklara, kavgalara veya küslüklere işarettir. Genellikle inat yapılan bir mesele söz konusudur ve kişi kendisini haklı çıkarmak için pek çok haksızlık yapar. Yanlış adımlar atmanın, eleştiriler almanın ve kendi hırsına yenik düşerek sevilen kişileri incitecek davranışlarda bulunmanın işaretidir. Zaman kaybı ile sonuçlanacak bir iş nedeni ile kişinin kariyer planlamasını yeni baştan yapmak zorunda kalacağına da alamettir.

Rüyada Miting Yapmak

Kibir sahibi olanlara işaret eden rüya, maddi imkanlarının yüksek olması sonucu her şeye hakkı olduğunu düşünen rüya sahibinin pek çok günaha bulaştığını da bildirir. Düşmanları tuzağa düşürmek isteyen kişilerin yanlış hamleler yapması sonucunda kendilerinin zor duruma düşeceğini de bildiren rüya, haksızlık ve uğursuzlukların işaretidir.

Rüyada Miting Görmenin Psikolojik Yorumu

Gün içinde çok sık ruh hali değişen kişilerin sembolü olan rüya, genellikle ani duygusal değişimler neticesinde kişilerin yaşamlarına adapte olmakta zorluk çekeceklerine, problemli ilişkiler içinde olmalarından dolayı da istedikleri düzeyde sağlıklı bir ikili ilişki kuramayacaklarına delalet eder. Miting, sorumlulukları fazla olan insanların yorgunluklarını ve bıkkınlıklarını, hayata karışmak istemelerine rağmen kendilerini tutsak gibi hissetmelerini de bildirir. Çok kişilikli bir psikolojiden dolayı kişinin çevresinde dengesiz biri olarak görülmesinin de işaretidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Miting Görmek Benzeri Rüyalar