Rüyada Limon Toplamak

Rüyada Limon Toplamak

Rüyada limon toplamak, çok hayra yorulmaz ve genellikle sağlığı ilgilendiren konularda sorunlar yaşanacağına alamet eder. Yaşlı kimseler için çok uzun sürecek bazı kronik hastalıkların habercisi olan rüya kişinin ağız tadını ve hayatının keyfini kaçıracak kötü haberler almasına da yorumlanır. Limon toplamak maddi anlamda sürekli olarak geriye doğru bir gidişin başladığına ve ekonomik koşullarda iyileştirme yapamayan rüya sahibinin sürekli olarak gelirinin azalacağına, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına tabir edilir. İlişkilerde ve sosyal ortamlarda da nahoş olayların ve konuşmaların yapılacağına kalp kırıcı veya kişinin gönül koyacağı durumlar içinde bulunacağına, agresif bir tutum ve uzlaşmaz yapıda olmanın da işareti sayılabilir.

Rüyada Yeşil Limon Toplamak

Henüz olgunlaşmamış yeşil limon toplamak vakti gelmeyen bir işe girişmenin sonucunda yaşanacak büyük hayal kırıklığına işarettir. Bekar kişiler için acele edilen bir evliliğin sonunda kişiye yalnızca hüsran getireceğinin de alameti olduğu gibi, evli kimseler için de eşleri ile aralarında soğuk rüzgarlar esmesine neden olacak olayların yaşanacağına yorumlanır. Yeşil limon maddi olanakların henüz iyileşmediğine, kişinin yatırım yapmak amacında ise bir süre daha şartların iyileşmesi için beklemesi, sabırlı olması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Olgunlaşmış Limon Toplamak

İş kuranların para kazanmaya başlayacaklarına, geleceğin daha umut dolu olacağına ancak bu süreç içinde çok çalışan ve sağlığına gereken özeni göstermeyen kişilerin bazı hastalıklarla da mücadele etmek zorunda kalacaklarına işarettir. Para konusunda sıkıntı çekenler için kısmetlerin artması ve bereketin çoğalması anlamına da gelir.

Rüyada Limon Toplamanın Psikolojik Yorumu

Depresyon içinde olan, yaşamdan hiçbir şekilde keyif almayan ve sürekli olarak kendisini eleştiren insanların psikolojilerini ifade eder. Genellikle mutsuzluğun kronik olduğu kimselerde amaçların bittiği, hedeflerin olmadığı günlük yaşamın sıradanlığı karşısında kişinin kendisini çaresiz, eli ayağı bağlanmış olarak hissetmesinin sembolik bir karşılığıdır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Limon Toplamak Benzeri Rüyalar