Rüyada Kaynak Görmek

Rüyada Kaynak Görmek

Rüyada kaynak görmek, gönül alacak hareketlerde bulunacak olan rüya sahibinin kalbini kırdığı birinden özür dilemek için adım atacağına, sevdiği birine hediye alacağına ve jest yapacağına alamettir. İş konusunda yaşanan pürüzlerin kısa süre içinde geçeceğine, kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına alamettir.

Rüyada Kaynak Su Görmek

Bitmeyen bir gelire sahip olacak bir meslek edinileceğine, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına alamettir. Genel olarak maddi anlamda zengin bir hayatı simgeleyen rüya, kişinin manevi anlamda da derin biri olduğuna, İslami olarak inancına sahip çıkan ve çaresiz, zayıf kimselere her zaman yardım eli uzatacağına alamet eder. Kaynak su görmek bol sevap işlemek olarak da anlamlandırılır.

Rüyada Kaynak Yapmak

Bir demire kaynak yaptığını görmek sinirsel açıdan veya psikolojik olarak bir savaşa girileceğinin işaretidir. Kişinin düşmanlarının zekice planlar yaptığına ve kişinin yalnızca akıl yolu ile onların üstesinden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kaynak Saç Görmek

Aşırı dedikodu yapan kişinin başını derde sokacağına ve özellikle yakın arkadaşları ile arasının açılacağına, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine alamettir. Kaynak saç gören kimselerin hareketlerini gözden geçirerek daha dikkatli davranmalarına ve sözlerini de seçerek kullanmalarını hatırlatan ikaz şeklinde bir rüyadır.

Rüyada Kaynak Görmenin Psikolojik Yorumu

Başına gelen her olumsuz olayın veya durumun sebebini geçmişte yaşadığı kötü olaylara bağlayan kişilerin her zaman bahanelerin arkasına saklanarak hareket ettiklerine ve işler zorlaştığı zamanlarda kendilerini geri çekerek kaçtıklarına yorumlanır. Psikolojik olarak kendisini her zaman mağdur olarak gören, hiçbir kabahati olmadığına inanan ve yaptığı yanlışların dahi farkına varmayan, hayal dünyasında yaşayan, bir türlü yetişkin olamayan kişilerin ruh hallerini yansıtır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Kaynak Görmek Benzeri Rüyalar