Rüyada İsteme Görmek

Rüyada İsteme Görmek

Rüyada isteme görmek, yeni bir emele sahip olmak ve kişinin hedefine doğru ilerlemek için farklı kişilerle tanışması anlamına gelir. Gelecek için rüya sahibine yardımcı olacak büyük bir iş adamının ya da nüfuzlu birinin uzatacağı el sonunda yeni bir kariyere sahip olunacağını, amaca ulaşan yolda yürürken pek çok desteğe sahip olunacağını işaret eder. İstenilen şeye ya da duruma göre anlamı değişen rüya genellikle olumlu şekilde yorumlanır.

Rüyada Kız İsteme Görmek

Bekar bir erkeğin rüyasında kendisi için kız istemeye gidildiğini görmesi hayırlı bir evlilik yapılacağına, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, rüya sahibini mutlu etmenin yanı sıra, her koşulda destek vereceğini işaret eder. Boşanmış biri kız isteme rüyası görürse, uzun yıllar boyunca bekar kalacak ve yeniden evlenmesi için zaman geçmesi gerekecek şeklinde yorumlanır. Evli birinin kız isteme görmesi ise eşiyle arasına nifak sokmak isteyen biri yüzünden çıkacak kavga sonrası uzun sürecek bir küskünlük yaşanacağının alametidir.

Rüyada Kız İsteme Merasimi Görmek

Hayırlı sonuçlanacak bir iş sonunda kişinin hayatında müjdeli haberlerin ardı arkasına geleceğini bildirir. Mutluluk gözyaşı dökmek manasına da gelen rüya, yaşlı kimselerin evlatlarına kavuşması ve hasretin sona ermesi şeklinde de yorumlanabilir. Kız isteme merasimi bekar bayan ve erkekler için nişanlanacaklarının ve büyük bir aşkla evlilik gerçekleştireceklerinin de müjdesini verir. Hamile bayanlar için kız evlat doğurmaya, evli erkekler için de aile içinden bir bayanın evlilik haberini almaya delalet eder.

Rüyada İstemenin Psikolojik Yorumu

Arzuların bastırıldığını, hislerini gizlemeye çalışan kişilerin zorlandığını işaret eder. İstemek görülen şeye göre anlamlandırılmalıdır ancak genel olarak tutkulu bir cinsel hayata dair işaret olarak da okunmalıdır. Cinsel fantezileri veya seks konusundaki farklı istekleri yüzünden ağır eleştirilere maruz kalan kimselerin kendilerini kapana kısılmış gibi hissederek daha da içine kapanık biri haline gelmelerinin ifadesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada İsteme Görmek Benzeri Rüyalar