Rüyada Gün Batımı Görmek

Rüyada Gün Batımı Görmek

Rüyada gün batımı görmek, yaşlı kimseler için ömürlerinin sonuna geldiklerinin ve çok uzun olmayan bir gelecekte vefat edeceklerinin işaretidir. Huzur içinde yaşamak ve uzun bir ömrü tamamlamak anlamına gelen rüya bitişleri simgeler. Ayrılıklara vurgu yapan rüya, eşlerin boşanmalarla sonlanacak geçimsizliklerine, kişilerin tek başlarına hayatlarına devam edeceklerine ve iş açısından da başvurulan yerlerden henüz olumlu sonuçlar alınmayacağına, kişinin bir süre daha sabırla beklemesi gerektiğine işaret eder. İslami açıdan da çekilen her zorluğun ardından güzel bir haber geleceğini ve kişinin içinde bulunduğu zorluğa göğüs germesinin mükafatını da kısa süre sonra alacağına alamet eder. Bu rüya inancından sapmadan yaşamın getirdiklerini minnet içinde kabul etmek gerektiğinin de alametidir.

Rüyada Gün Batımını Seyretmek

Başa gelen her şeye büyük bir şükran duygusu ile karşılık veren rüya sahibinin güçlü bir manevi dünyaya sahip olduğunu, gücünü bakış açısından aldığını ve pozitif düşünce şeklinden ötürü pek çok kimsenin kıskanç duygularına maruz kaldığını işaret eder. Bu rüya kişinin tüm enerjisini dağınık kullanması neticesinde elde etmesi gereken başarıya bir türlü ulaşamadığını, tek bir alana konsantre olması gerektiğini de işaret eder. Karar aşamasına gelinmiş bir ilişki ya da iş yaşantısına da delalet eder.

Rüyada Gün Batımı Resmi Yapmak

Özellikle sıkıntı içinde yaşayan veya dar gelirli bir hayat süren kişilerin her şekilde kendilerini mutlu hissedebilecekleri bir hayat sürmelerine ve ellerindeki ile iyi hissetmek için çaba gösterdiklerine, yaşama sevinçlerini hiçbir şekilde azaltmadan yaşamaya çalıştıklarına işaret eden rüya, sonunda hak edilen mutluluğa kavuşulacağını, iyi niyetli yaşayan rüya sahibinin mükafatını hem bu dünyada, hem de ahirette alacağını bildirir.

Rüyada Gün Batımı Görmenin Psikolojik Yorumu

Bunalıma yatkın kimselerin heyecanını yitiren bir yaşamı sürdürdüklerine inandıklarını ve her güne enerjisiz, bitkin ve yorgun şekilde başlayıp, umutsuz bir şekilde sonlandırdıklarının sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Gün Batımı Görmek Benzeri Rüyalar