Rüyada Düğün Yemeği Görmek

Rüyada Düğün Yemeği Görmek

Rüyada düğün yemeği görmek, mutluluk dolu günlerin geleceğini, kişinin yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun koşullara sahip olduğunu ve bekarlar için evlilik kararı alınacağını, geleceğe daha da umutla bakan rüya sahibinin önünde parlak bir geleceğin onu beklediğini işaret eder. Yetişkin kişiler için hayatlarının kontrolünü tamamıyla ele alacakları bu dönemde iş konusunda doğru kararlar vermenin ve gelirini yükseltmek için farklı alanlara yönelmenin de alametidir. İlginç ve nitelikli kişilerle tanışacak olan rüya sahibinin, var olan ilişkisinde de sorunları aşacak olduğunun, birlikteliğine heyecana katarak daha anlayışlı biri haline geleceğinin delaletidir.

Rüyada Düğün Yemeğine Gitmek

Hediye paketi almak veya bayanlar için maddi değeri oldukça yüksek olan bir ziynet eşyası almak anlamına gelir. Düğün yemeğine gittiğini gören bekarlar arkadaşları vasıtası ile yeni kişilerle tanışırlar ve güzel bir beraberlik için şansları açılır. Baht zenginliği, bereket ve kısmet açıklığı anlamına da gelen rüya, mutluluğun yakında olduğuna, sıkıntılar olmadan daha neşeli geçecek günlerin ve hayatın tadını çıkaracak olmanın da tabiridir. Bir karara varması gerekenler için acele etmelerine ve fırsatları kaçırmamak için doğru tercihi bir an önce yapmaları gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Düğün Yemeği Vermek

Kendisini evleniyor ve düğün yemeği veriyor olarak görmek güzel bir başlangıç yapılacağının alametidir. Özellikle evli olmayanlar için gerçek hayatlarında da evlilik düşüncesini hayata geçirmek için uygun biri ile tanışacaklarına ve kısa süre sonra evlilik kararı alarak herkesi sürpriz bir şekilde şaşırtacaklarına alamettir. Evli kişiler için erkek çocuk sahibi olmaya, yetişkin çocukları olanlar için de düğün veya nişan yapmaya tabir edilir.

Rüyada Düğün Yemeği Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin içinde ukde kalan hayalleri olduğuna, gençlik yıllarını pek çok acı ile geçirmiş olanların mutluluğa duydukları özleme işaret eden rüya, özellikle aile sahibi olmayı istemesine rağmen bunu başaramamış kişilerin acılarını ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Düğün Yemeği Görmek Benzeri Rüyalar