Rüyada Beş Görmek

Rüyada Beş Görmek

Rüyada beş görmek, diğer rakam görülen rüyalar gibidir ve genellikle rakamla beraber görülen nesne veya olaylar göz önünde bulundurulmalı, rüyanın anlamı diğer sembollerle beraber ortaya koyulmalıdır. Beklenen veya istenen bir durumun gerçekleşmesi için beş vakit gerektiğine işaret eden rüya aynı zamanda kişinin yaşamında beş rakamı ile belirlenen bir tarihte veya zamanda güzel değişikliklerin olacağına da müjde olarak görülebilir.

Rüyada Beş Parmak Görmek

Beş el parmağı görmek kişinin emek gücü ile geleceği mevkiye işaret ederken, güç kazanacağı olumlu fırsatların da kapıda olacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına veya sanatı ile ülke çapında herkes tarafından beğeni toplayacak işlere imza atacağına alamettir. Özellikle sanatla uğraşan kimselerin kendilerini ortaya koyabilecekleri önemli bir olayın gerçekleşeceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına delalettir.

Rüyada Beş Lira Görmek

Kağıt beş lira görmek kişinin kazancında artışa ve maaşında zam almasına yorumlanır. Bozuk beş lira görmek ise sıkıntıya alamet eder ve kişi hakkında çirkin bir iftiranın gündeme gelmesi olarak da görülebilir. Beş lira görmek kişinin küçük bir maddi kayba uğrayacak olmasına ya da giriştiği bir işten çok fazla olmasa da zarar ederek kısa süreliğine moralinin bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Beş Taş Görmek

Bir anda ortaya çıkacak dedikodularla kişinin zor zamanlar yaşayacağına ve uğursuzlukların peş peşe sıralanması yüzünden gelecek günlerin de kişi için oldukça zor ve stresli şekilde geçeceğine alamettir. Beş taş görmek düşmanlardan gelecek hamlelere ve maddi açıdan zarar içinde kalmaya yorumlanır.

Rüyada Beş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişileri diğerlerinden ayırdığı düşünülen maddi güce fazla odaklanmanın sonucunda materyalist bir tavır geliştirildiğine, her fırsatı paraya çevirmek için hamle yapan rüya sahibinin duygusal açıdan giderek yalnızlaştığına işarettir. Bu rüya sembolik olarak takıntılı yani obsesif bir hayat tarzına sahip olmanın da ifadesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Beş Görmek Benzeri Rüyalar