Rüyada Yük Görmek

Rüyada Yük Görmek

Rüyada yük görmek, gerçeklerle kısa süre içinde yüzleşecek olan rüya sahibinin sorumluluklarının farkına varmasını ve içinde bulunduğu hayat koşullarının aslında gücünü tam olarak kullanamadığı için giderek kötüleştiğini görmesini işaret eder. Münzevi bir hayat tarzına bürünen kişinin bu durumdan sıyrılması için yeniden içindeki güce odaklanacağını ve başarısızlıktan korkmak yerine, yapabileceklerini gözden geçirip harekete geçeceğini işaret eder. Hayal kurmak yerine eldeki verilerle hareket edilmesi gerektiğini bildiren rüya, aşırılığa kaçmamak gerektiğini, olumsuzlukların motivasyonunu bozmasını engelleyerek çok daha emin hareket edilmesinin doğru olacağını da kişiye hatırlatır.

Rüyada Yük Taşımak

İyi niyetten kaynaklanan bir şekilde çevredeki kişilerin rüya sahibine fazla yüklenmesi ve her geçen gün sorumlulukların artması, yalnız başına hayat mücadelesi vermek anlamlarına gelir. Kendisini yorgun hisseden kişiler bir an için her şeyi geride bırakarak yeni bir yola girmek isteseler de mevcut durum buna izin vermez ve kişi ailesine verdiği önem ve duyduğu sevgi nedeni ile zor şartlara biraz daha dayanmaya çalışır. Hayata karşı her zaman dik durmak ve tek başına ayakta kalmak anlamına da gelir.

Rüyada Yük Altında Kalmak

Haksız bir ithamla savaşmak zorunda kalan rüya sahibi, üzerine kalan bir iftiradan sıyrılmak için girişimlerde bulunur ancak bunun bir faydasını göremez. Geçmişte yapılan yanlışların ve kurulan kötü ilişkilerin kişinin bugününe zarar vereceğini, yaşanılan olaylardan ders çıkararak ve durumu kabullenerek yola devam etmek gerektiğini bildiren rüya özel yaşamda ayrılıkların ve dönülmez yollara girileceğinin de habercisidir.

Rüyada Yük Görmek

Her şeyi bırakıp gitmek isteğinin kişide yoğunlaştığını ve bir türlü anlaşılamadığını düşünen rüya sahibinin kendisini istemediği bir şekilde yanlış tanıtması sonucu çevresinden de destek göremediğini, sürekli bir yalnızlık içinde olduğunu işaret eder. Dik kafalı hareketlerin ve hatayı kendisinde değil başka yerde aramanın da ifadesi olan rüya kişinin kendisi ile yüzleşmesi gerektiğini ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Yük Görmek Benzeri Rüyalar