Rüyada Gizlemek

Rüyada Gizlemek

Rüyada gizlemek, genellikle kimsenin onaylamadığı bir işe girişip sonrasında da pişman olmak demektir. Kişinin kendisine maddi anlamda büyük kazanç getireceğini umduğu bir işin yasa dışı veya kanunlar nazarında sıkıntılı bir iş olmasından dolayı bu girişimini herkesten gizleyeceğine ancak daha sonra bu konu ile ilgili başının ağrıyacağına alamettir. Gizlemek, parasal konularda yaşanan sıkıntıyı herkesten saklamak ve dışarıya karşı her şey yolundaymış gibi davranmak, lüks yaşantıdan ödün vermemek ve giderek mali anlamda daha da fazla sıkıntıya düşmek olarak da yorumlanır. Huzursuzluk içinde geçecek günlere ve kişiyi sürekli olarak rahatsız eden birinin varlığına da işaret eder.

Rüyada Eşya Gizlemek

Rüya sahibinin bencilce davranışları yüzünden ortağı ile arasında maddi konularda çıkacak bir anlaşmazlık ya da tartışmaya alamettir. Özellikle aile içinde kişinin bencilliğinin verdiği rahatsızlık su yüzüne çıkar ve konuyla ilgili sert konuşmalar yapılır. Kendi menfaatine düşmek ve başkalarının ihtiyaçlarını, ruhsal dengelerini hiçe saymak olarak da yorumlanan rüya, bir süre sonra yapayalnız bir hayat sürmek zorunda kalınacağının da habercisidir.

Rüyada Para Gizlemek

Ekonomik olarak sıkıntı içinde olunacağına, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına ancak mevcut durumların buna izin vermemesi yüzünden imkanlarını zorlamaya çalışacağına alamettir. Kağıt para gizlemek aynı zamanda gelecekte alınacak büyük bir evin de habercisidir. Bozuk para gizlemek ise, kişinin kendi sıkıntılarını kimseyle paylaşmadığı için her şeyi sürekli içine attığına, ailesinin haberi olmadan zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığına alamet eder. Bozuk para gizlemek aynı zamanda yaşanacak tatsız bir olaydan sonra bir sırra sahip olunacağına da tabir edilir.

Rüyada Gizlemenin Psikolojik Yorumu

Çekingen ve cesaretsiz kişilerin bu durumdan duydukları rahatsızlığa ve kendilerini değiştirmek için fırsatları değerlendirmek istediklerine, çevrelerinde yaptıkları küçük değişiklikler ile kişiliklerindeki bu olumsuz durumların düzeleceğini hayal etmelerine alamettir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Gizlemek Benzeri Rüyalar