Rüyada Yarı Çıplak Görmek

Rüyada Yarı Çıplak Görmek

Rüyada yarı çıplak görmek, İslami olarak kişinin itikadının çok sağlam olmaması nedeniyle sürekli olarak kafasının karıştığına, zaman zaman şirke düşecek hareketler yaptığı gibi, dinen günah olduğu bilinen durumların içine düştüğünü de ifade eder. Yarı çıplak görmek genellikle yalanlarla dolu bir hayat yaşanıldığına, kişinin güven vermeyen hareketleri nedeni ile kısmetlerinin kapanacağına, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine alamet eder. Günah olduğunu veya hata olduğunu bile bile kişinin ısrarcı davranışlarda bulunacağına, kendisini yoldan çıkaran arkadaşlıklar kuracağına tabir edilir.

Rüyada Yarı Çıplak Olmak

Kişinin kendisini yarı çıplak bir şekilde görmesi, kendisine iyilik yapan kişilere karşı ihanet içinde olacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, günaha düşeceğine ve bu durumdan dolayı Allah’a sığınıp, günahları için af dilemesi gerektiğine, aile büyüklerine karşı yanlış ve merhametsiz hareketler içinde bulunduğuna alamet eder. Yarı çıplak olduğunu gören kişiler yanlış ilişkiler yaşarlar. Bekar kişiler için evli birileri ile yaşanacak ilişkilerden doğacak gayrimeşru çocuklara da delalet eder.

Rüyada Yarı Çıplak İnsanlar Görmek

Ahlak konusunda zayıf durumda olan rüya sahibinin toplumun hoş görmediği olaylar içinde olacağına, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, yaşadıklarından ve kötü olaylardan ders alamadığından dolayı aynı hataları sürekli olarak tekrarlayacağına, düzenli bir yaşama sahip olamadığına ve aile kuramadığına tabir edilir.

Rüyada Yarı Çıplak Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsellik konularında kişinin çocukluk çağından itibaren sürekli bastırdığı duyguları yüzünden sıkıntı yaşadığına, karşı cinsle münasebetlerde başarısız olmasının kendisinde komplekslere neden olduğuna alamet eder. İstediği hayatı yaşayamayan rüya sahibinin arzularını ve tutkularını bastırıp, olmadığı biri gibi davrandığına, özellikle ailesinden gördüğü baskılar neticesinde içine kapanık, isteklerini açığa vuramayan, pasif biri haline geldiğini gösterir. Fantezilerini sadece hayallerinde yaşayan kişilerin baskı altındaki ruhsal durumlarını ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Yarı Çıplak Görmek Benzeri Rüyalar