Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüyada uçak bileti görmek, beklenmedik veya istenmeyen şekilde çıkılacak bir yolculuk kadar, ani bir haber alan rüya sahibinin aniden yola çıkması veya yoldan gelen birini karşılaması şeklinde de tabir edilir. Planlanmış bir projenin hayata geçirilmesi anlamına da gelen rüya, kişinin geleceğe yönelik yapmak istedikleri için hemen harekete geçeceğine, özellikle bulunduğu iş yerini veya şehri terk ederek çok başka bir yere gideceğini, daha macera dolu, daha çok risk taşıyan bir işe girişeceğini de alamet eder. Uçak bileti görmek kıtalar arası bir yolculuğun sonunda kişinin statü atlayacağı, itibar açısından daha da kuvvetli hale geleceği şeklinde de yorumlandığı gibi, bekar kişiler için yabancı uyruklu, iyi niyetli ve iyi kalpli biri ile evlenmek anlamına da gelir.

Rüyada Uçak Bileti Satın Almak

Uzun zamandır düşünen rüya sahibinin ailesiyle ve yakın çevresiyle paylaşacağı planlara, projelere veya kararlara işaret eden rüya, kişinin kendi başına girişeceği işlerde elde edeceği başarılara da yorumlanır. Tatil amaçlı veya iş nedeni ile gidilecek olan uzak ülkelere ya da uzak şehirlere de tabir edilen rüya, kişiye sunulacak güzel bir teklif veya fırsatın da habercisidir.

Rüyada Uçak Bileti Bulmak

Başkası adına hazırlanmış bir uçak bileti bulmak, kişinin hileyle ya da bazı yanlış işlerle elde edeceği başarıya ve geçici zaferlere alamettir. Hak edilmeyene göz dikmek ve başkasının sahip olduklarını almak isteyen rüya sahibinin gittiği yanlış yoldan bir an önce vazgeçmesi ve kendi alın teri ile kazandığı parayı harcaması gerektiğini de hatırlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Uçak Bileti Görmenin Psikolojik Yorumu

Uçak bileti genellikle seyahat etmek ve yeni yerler keşfetmek için yoğun bir arzu duyan, yerleşik düzenden ziyade sürekli gezerek yaşamak isteyen, seyyah ruhlu kişilerin maceraya olan düşkünlüğünü ve yenilik tutkusunu ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Uçak Bileti Görmek Benzeri Rüyalar