Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak, kötü alışkanlıklardan, karamsar duygu ve düşüncelerden, umutsuzluktan, kararsızlıktan, maddi yükümlülüklerden ve manevi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine işaret eder. Kişi ağız tadına ve keyfe kavuşacak demektir.

Rüyada Hamamda Yıkandığını Görmek

Sıkıntıları, sorunları ve kötü günleri geride bırakarak, hayatın yükünü omuzlarından atmaya, hafiflemeye, gönül rahatlığı içine girmeye, esenlik bulmaya, ferahlamaya ve geçmişin kötü etkilerini üzerinden atmaya rivayet edilir.

Rüyada Hamama Girmek

Rüyasında hamama giren kişi şifa bulacaktır diye yorumlanır. Geçim sıkıntısını ve sağlık sorunlarını yenmeye, düzenli bir yaşamı benimsemeye, en iyi noktalara gelmeye, başarılı olmaya, yükselmeye, rızık ve mutlulukla nasiplenmeye ve yaşamın güzelliklerini doyasıya yaşamak için eşsiz olanaklar elde etmeye rivayet edilir.

Rüyada Hamamda Keselenmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine hayır getirecek kişilerle daha çok vakit geçirmeye karar vereceğine, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına sorunlarının üstesinden gelme gücüne sahip olacağına ve cesaretini toplamayı başaracağına alamet eder.

Rüyada Hamamda Kese Yapmak

Rüya sahibinin dinginleşeceği, huzur bulacağı, rahatlayacağı, yüzünün güleceği ve çok hayırlı kısmetler elde edeceği anlamına gelir. Hem ruhen hem de bedenen kendini iyi hissedecek güzel gelişmelerle karşılaşmaya tabir edilir.

Rüyada Hamamda Kese Yaptırmak

Rüyayı gören kişinin mutluluğa ve kazanca kavuşması için birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğuna delalet eder.

Rüyada Hamam Görmek

Rüyayı gören kişinin tüm derdinden, kederinden, sıkıntısından ve zahmetinden kurtulmak için arayış içinde olduğuna ve bu yüzden çare kapıları aradığına işaret eder. Rüya sahibinin çok bunalımlı günler yaşadığına ve bundan yorulduğuna işaret eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Hamamda Yıkanmak Benzeri Rüyalar