Rüyada Voleybol Görmek

Rüyada Voleybol Görmek

Rüyada voleybol görmek, rüya sahibinin kararsızlığı nedeniyle sürekli daldan dala konacağına ve bu yüzden işlerine gereken konsantrasyonu sağlayamayacağını, işleri birbirine sokacağı ve bir türlü düzene girmeyen hayatı yüzünden de özel yaşamında problemlerle karşılaşacağına işaret eder. Voleybol görmek aynı zamanda gelir düzensizliği, elde edilen maddi gücün doğru ve verimli kullanılamadığı, kişinin daha iyi bir yaşama sahip olması gerekirken, hala borçlarla boğuşmak zorunda kaldığını alamet eder. Geleceğe dair net bir yol çizemeyen rüya sahibinin kendisine hedef belirlememiş olması da bundan sonraki hayatını olumsuz etkileyecektir.

Rüyada Voleybol Oynamak

Açık alanda voleybol oynadığını görmek kendi işini yapan kişilerin çok güçlü rakiplerle baş etmek zorunda kalması ve bekledikleri başarıyı geç elde edecek olmaları anlamını taşır. Bir salonda voleybol oynadığını görmek ise iş ile ilgili yapılacak toplantılara, önemli görüşmelere ve stresli günlere delalet eder. Bu rüya bazen kişinin sahip olduğu kısmetleri başkalarına kaçıracağına ve elinden kaçan fırsatlar yüzünden pişmanlık yaşayıp ders alacağına da yorumlanır. İki kişiyle karşılıklı voleybol oynadığını gören kimseler bekar ise evlilik konusunda kararsızlık yaşarlar. Evli kişiler için de eşleriyle aralarında uzun süreler boyunca çözülemeyen bir sorunun yeniden gündeme gelmesine ve bitmeyen tartışmalar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Voleybol Topu Görmek

Voleybol topu ele geçen bir fırsat ve kişinin çok istediği bir başarı anlamına gelir. Ancak sahip olunan başarının tek başına yeterli olmayacağına ve kişinin bundan sonra da alacağı kararlar sayesinde bu fırsatı başka şekillerde kullanması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Voleybol Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı heyecan içinde olunduğuna veya kişiyi tedirgin eden bir bekleyişin üzün sürmesi yüzünden strese sebep olduğu şeklinde yorumlanabilir. Voleybol topu çocukluk çağında içe kapanık olunduğuna ve kişinin yetişkinliği boyunca da duygularını açığa vurmak için zorlandığına delalet eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Voleybol Görmek Benzeri Rüyalar