Rüyada Tel Toka Görmek

Rüyada Tel Toka Görmek

Rüyada tel toka görmek, yapılan işlerde çok dikkatli olunmadığından dolayı sonuçların kişiyi bir türlü tatmin etmediğini, üstün körü çalışmalar nedeni ile iş yerinde de kişinin performansından dolayı eleştiriler olacağını bildirir. Tel toka gören kişi bekar bir bayansa evlilik için alışverişlere ve hazırlıklara başlar. Erkekler için askerlik haberi veya yeni bir yolculuk nedeni ile aileden uzağa, gurbete gitmeye de delalet eder. Evli bayanlar için eşlerinin kendilerine karşı aşırı kıskanç tavırlar içine gireceklerini ve bundan dolayı yaşanacak bir takım rahatsızlıkları bildirir.

Rüyada Tel Toka Takmak

Erkekler için hayra yorulmaz ve ciddi bir sıkıntıya düşecekleri manasına gelir. Erkekler için şerefini ve haysiyetini ayaklar altın alan bazı dedikodular nedeniyle ciddi bir can sıkıntısı yaşanacağını, kişinin çevresi ile arsında soğuk rüzgarlar eseceğini, utanılacak işlerde bulunmaktan dolayı aileyi de zora sokan rüya sahibinin içine kapanacağını alamet eder. Evli bir kadın bu rüyayı görürse kız evladı olur veya hamile kaldığının haberini alır. Tel toka takan yaşlı bir kimsenin ömrü uzar ve sağlığı da iyiye gider. Genellikle kişinin maddi hayatında oluşacak cılız ama yine de işe yarayacak gelir artışına işaret eden rüya, standart bir yaşama sahip olunacağını bildirir.

Rüyada Tel Toka Satmak

Çok para getirmeyen bir işe yatırım yapmanın, eldeki sermayeyi doğru kullanmayan kişinin daha sonra pişman olacağı girişimlerde bulunacağına da alamettir. Tel toka satmak başkalarının yardımına koşarken kendi işlerini ve sorumluluklarını unutan kimselerin yaşayacağı sıkıntılara da işaret eder.

Rüyada Tel Toka Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çocukluk çağında isteklerini tam olarak yaşayamadığını, çocukluluğunu doya doya tadamadığını bildiren rüya, ukde kalan hayalleri ve geçmişe takılı kalan bir yaşamı da sembolize eder. Kız evlat sahibi olma isteğine veya kızını kaybetmiş annelerin acısına da tabir edilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Tel Toka Görmek Benzeri Rüyalar